شمس آباد – رضا مقدسی: عمامه خاکی ات بدل ندارد ، خودت هم بی بدیلی ، چون از جنس مردمی ازمیان مردم و در دل یکابک آنها خانه داری، دیدی و دیدیم مردم در  انبوه آوارها و بر روی تل خرابی خانه هایشان چگونه به استقبالت شتافته بودند . مقوا بدست و با زغال بر روی آن ؛نه بر صغحه دل شان نگاشته بودند «جانم فدای رهبر» انگار نه انگار که زلزله تمام زندگی آنها را زیر و رو کرده است و جان عریزان شان را درربوده! زن مصیبت زده همسرش وشریک زندگی اش ،فرزندش و پاره تننش و نمی دانم عزیز دیگرش را زیر آواره مصیبت جاگذاشته است اما به پیشوازت آمده ، شوقی در کلامش موج می زند و می گوید : هرچه داریم فدای  رهبر  او درد ما را می بیند و می داند.

آری تو درد مردم را و حرف دل شان را زیر کپرهای حادثه از زبان خود آنها شنیدی ، از نداری شان از صبر و استقامت شان با تو سخن گفتند بی هیچ فاصله ای و بی هیچ واسطه ای، اصلا مردم با تو فاصله ای احساس نمی کنند و نکرده اند. ۴۰ سال است که همین خامنه ای را دیده اند و می شناسند ،دیروز و امروز رهبری برای مردم هیچ فرقی نکرده است. وقتی همه عمامه خاکی ات را در زیر چادرهای آوارگان زلزله و یا در دل دورترین روستاهای حادثه زده سرپل ذهاب -که پای هیچ مقام عالی رتبه ای به آنجا نرسید-دیدند ،تصویر سال های پیشین حضورت در زیر کپرهای محرومان بشاگرد نشین در خاطرشان زنده شد .

درست است که رهبری اما جنس ات با همه رهبران دنیا فرق می کند ، چه در حسینیه امام خمینی باشی یا چند روزی بر روی تخت بیمارستان یا در میان نظامیان و سربازان در همه جا سید علی خامنه ای هستی، هم لبخند پر ملاحتت دلرباست و گرمای مهرت در اقصی نقاط عالم دل های عاشق را می رباید وهم صلابتت زهره دشمنان را آب می کند . شاید که نه حتما به همین دلیل است که کوته فکران مجازی و حقیقی نتوانسته اند ترا از خودت درست تشخیص بدهند. دچار دوبینی شده اند،لوچ فکری اند و عاجز از درک این واقعیت که یک رهبر با آن ابهت و صلابت که دنیا را مسحور اقتدار خود کرده چگونه این طور بی تکلف و بی پیرایه با مردم خاک نشین دمخور می شود و مردم آنطور برایش آغوش می گشایند و او بی پروا و بی تعارف در اجتماع مدیران و فرماندهان امداد رسان می گوید از روی مردم خجالت کشیده است که آن زن یا آن کودک و پیرمرد چگونه در این روزها و شب های سرد در زیر چادر، سرما را تاب می آورند، دل نگران مردم است و به صراحت اعلام می کند به این حد از خدمت رسانی مسئولان قانع نیست و باید  مجاهدت ها و مجاهدت ها مضاعف بشود.اصلا دنیا کدام رهبری را سرغ دارد که دل نگران مردمش باشد و از روی آنها خجالت بکشد!

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : پاسخ تند کشور آفریقایی بوتسوانا به تهدید آمریکا درباره قدس

خجالت که سهل است با قساوت تمام زنان و کودکان همسایه و هم کیش مسلمان خود را سالیانی است زیر آوار بمب هایشان به خاک و خون کشیده اند و از آب و غذا و دارو محرومشان داشته اند اما همچنان اسم شان خادمین الحرمین است . در سازمان ملل و دیگرمجامع دنیا راست راست در چشم دوربین ها نگاه می کنند و انگشت اتهام به سمت دیگران می گیرند و خیلی راحت در بازار مکاره سیاست ماست را سیاه جلوه می دهند و روز را شب و کاسبکارهای امریکایی و اروپایی و نوچه های اتحادیه عرب هم مثل بز اخفش سر تکان می دهند و آنها را تایید می کنند  .

این بازی ها البته دیری نمی پاید و دیری نپایده است که امروز منطقه و جهان از اقتدار رهبری شما و سربازان شجاع ات همچون حاج قاسم سلیمانی به تلاطم افتاده است. آری اقتدار را که سلاح های مرگبار ساخت امریکا و فرانسه و انگلیس نمی سازد، اگر مادر بمب ها اقتدار می آورد که امریکا این روزها از فرط ناتوانی و زخم خوردگی این همه زوزه نمی کشید. اقتدار از همین عمامه خاکی برمی خیزد ، از دل مردم . با مردم که باشی و در دل آنها که خانه داشته باشی آنچنان مقتدر خواهی بود که مردم عراق و سوریه و لبنان و یمن و افغانستان و …. همه در رکابت قرار بگیرند و آن وقت همین مردم پاپتی که قدرت های دنیا به هیچ شان می گیرد و هر روز و هرشب بمب و انفجار نصیب شان می کنند، می شوند لشکر پرصلابت حیدریون و فاطمیون و زینبیون و حزب الله و انصارالله و نقشه های طراحی شده ائتلاف قدرت های دنیا را که خواب ۲۰ ساله و ۳۰ ساله برای منطقه دیده بودند را به چشم برهم زدنی لوله می کنند و در آلبوکمال جشن پیروزی راه می اندازند و می شوند آینه دق ترامپ و نتانیاهو و شاهزاده بن سلمان! آری اقتدار یعنی این ! امام خمینی به همه ما آموخت که اقتدار و عزت از دل کوخ نشینی برمی خیزد و هیچ کاخ نشینی در تاریخ وجود ندارد که اقتدار و عزتش بر قلوب مردم بوده باشد.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : شمس آباد - آمریکا در کوشش برای نابودی سازمان ملل است

مردم همه خوب می دانند چه کسی حقیقتا با آنهاست و برا ی شان دل می سوزاند و چه کسی برای شان فیلم بازی می کند و ادای مردمداری را درمی آورد. فرق مسئول بدلی را از غیر بدلی خوب تشخیص می دهند. اسیر بازی های دشمن و گربه رقصانی های تلگرام و توئیتر و غیروذالک هم نمی شوند.یعنی همه شان گوشی بدست هرلحظه  تلگرام شان را چک می کنند اما در انبوه راست و دروغ های درهم تنیده حرف آن راننده وانت نیسان آبی رنگ به دل شان می نشیند که می گوید در رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان هیچ فرقی بین ارتش و سپاه نبود و نیست ، اینها همه بازی دشمن است که بین ما تفرقه بیندازد.

با همین پیام ساده یک شهروند معمولی می شود مردم بدلی را از ملت غیر بدلی قطع کرد و دانست اکثر ایرانی ها بی دیل اند. اصلا ملت ایران بی بدیل است همین روزهای آخر ماه صفر دیدیم که چطوری تکیه ها و خیمه ها و موکب های عزای آل الله تبدیل شد به محل اجتماع آوری شرکت های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه . آری ملت ایران بی بدیل است ، رهبرش بی بدیل است ، انقلابش بی بدیل است و همین خصیصه ایران و ایرانی را عالمگیر کرده است . چه شیرین و قاطع سروده است حضرت حافظ شیرازی که:
حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت
آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : آزادی ۲ ژنرال در «مالی» که در کودتا دست داشتند

این خبر را به اشتراک بگذارید :