به گزارش شمس آباد، سردار مصطفی ایزدی پیش از ظهر امروز در مجمع یاد یاران از سلسله برنامه‌های کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان و در گرامیداشت سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به کردستان در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد، اظهار کرد: شهدای انصار و مهاجر ایران گواه ریشه زدودن وحدت در اعتقاد و باور اسلامی ما است.

وی با بیان اینکه شهدا با پیمانی که بسته بودند ایستادند و به شهادت رسیدند، اضافه کرد: انقلاب اسلامی انقلاب ارزش‌هاست و معادلات جهانی را به هم زده است.

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) با بیان اینکه انقلاب اسلامی آن چیزی که بعد از جنگ جهانی دوم صورت‌بندی شده بود در هم نوردید، گفت: یکی از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی وحدت است.

به گفته ایزدی، وحدت در انقلاب اسلامی با نگاه سیاسی نیست و به عنوان یک اصل در مکتب ما وجود دارد، هرجا که به وحدت تمسک کردیم به پیروزی رسیده‌ایم.

وی با اشاره به امنیت پایدار مردمی در کردستان گفت: مردم باصلابت این امنیت را نه تنها برای این استان بلکه برای منطقه به ارمغان آوردند.

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) بیان داشت: امروز نیروهای مسلح سپاه، ارتش، پیشمرگان مسلمان کرد، نیروهای انتظامی و بسیج و جهادگران، روحانیون و خدمت‌گزاران دولت در ایران همه به ید واحدی تبدیل شده‌اند.

ایزدی تأکید کرد: نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران ضد قدرت‌طلبان است و افتخار داریم که در این منطقه علیه استکبار جهانی قد علم کرده‌ایم.

به گفته وی، کوشش دشمنان برای خاموش کردن نور انقلاب اسلامی در منطقه است که باید بدانند این نور ریشه در وحدت ما دارد و خاموش شدنی نیست.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : مراسم بزرگداشت «سرباز صلح» برگزار شد

وی با بیان اینکه دشمن دنبال راه‌اندازی جنگ مذهب علیه مذهب در منطقه است، تشریح کرد: ما در محور توحید و ابزار وحدت به پیش رفته‌ایم که حضور توفنده رزمندگان اسلام برای اعتلای کلمه توحید رمز پیروزی بوده است.
فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) با بیان اینکه شهید بروجردی فردی مردم‌دوست بود که به مردم کردستان اعتماد داشت، توضیح داد: این شهید به رزمندگان یاد داد که چگونه برای تحقق فرامین امام راحل در منطقه حرکت کنند.

ایزدی اضافه کرد: ما در این مسیر می‌بینیم که راه شهدایی همچون شهید بروجردی ادامه دارد و رزمندگان ما پیروزی را حول وحدت به دست آوردند.

وی در ادامه با بیان اینکه این اجتماع برای یاد یاران است، خطاب به حاضرین در این مراسم، اظهار کرد: راه ادامه دارد، چون پیام قرآن برای یک زمان خاصی نیست، بلکه موعظه‌ای است که قیام برای خدا را همیشگی اعلام کرده است.

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) خاطرنشان کرد: دژ مستحکم الهی مجاهد الهی می‌خواهد که هیچ وقت بازنشسته نمی‌شود، اگر می‌خواهیم بزرگداشت شهدا و مجاهدت ۸ سال دفع مقدس را داشته باشیم باید از منتظران باشیم.

ایزدی افزود: همانگونه که حضرت ابراهیم(ع) قیام کرد و حرکت بنیادی را پایه‌گذاری کرد ما هم باید در این مسیر مهیا باشیم و در این زمینه روح شهدا را ناظر بر خود بدانیم.

وی متذکر شد: به عنوان رهپویان شهدا باید ادامه‌دهنده راه آنان باشیم و این تداوم‌بخشی در جهاد است و جهاد هم تنها با اسلحه نیست و اولین جهاد ما جهاد اکبر است.

پیشنهاد ویژه :   اجتماعی : فراخوان پذیرش با آزمون معاون آموزشی کاروان عتبات عالیات عراق - شمس آباد

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) با بیان اینکه اولین چیزی که از شهدا متجلی می‌شود، جهاد اکبر است، گفت: باید در جهاد افضل راه را طی کنیم و در جهاد کبیر که جهاد با دشمنان خارجی اسلام است، ایفای نقش داشته باشیم.

ایزدی به موضوع برجام نیز گریزی زد و تصریح کرد: ما کشور قدرتمندی هستیم، در حالی که در یک جنگ جهانی ویژه که شرق و غرب و ارتجاع منطقه علیه ما صف کرده بودند، با ؤولفه وحدت در برابر دشمنان پیروز شدیم و خواهیم شد.

وی اضافه کرد: در فضایی که امروز برای کشور ما ایجاد شده، باید دقت کنیم دشمن امواج تجاوز مختلفی علیه کشور ما داشته است.

ایزدی با بیان اینکه جبهه مقاومت امروز پیش رفته است و حرکت ما در این جبهه الزامی است، افزود: دشمن امروز بر پایه‌های پیروزی انقلاب پرداخته و جریان‌های تکفیری را در همین راستا ایجاد کرده است.

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) افزود: زمانی هجمه دشمن رنگ و بوی غربی داشت، اما امروز موج جدیدی علیه انقلاب اسلامی به وجود آورده که در ظاهر رنگ و بوی غربی ندارد.

به گفته ایزدی، دشمن به دنبال تعمیق موانع است، باید در مسیر وحدت با نگاه مکتبی حرکت کنیم و کسی حق ندارد در این مسیر بنشیند.

وی تبیین کرد: زمان‌شناسی و بصیرت از ویژگی‌های بارز شهدا بود که با نگاه به آِینده حرکت می کردند، ما هم باید اهل فکر و بصیرت باشیم و به فرمایش رهبری جزء ریزش‌های انقلاب نباشیم، بلکه از کسانی باشیم که پایدار و سابت بوده و افراد جدید را وارد عرصه انقلاب کنیم.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : دانشجویان و تشکل‌های انقلابی در کنار مردم و در مقابل دشمنان و عوامل داخلی آنها خواهند ایستاد

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) با بیان اینکه دشمن برای ما برنامه و طرح دارد، یادآور شد: رهبر معظم انقلاب بارها گوشزد کرده‌اند و قضیه برجام نیز در این راستا بوده و به فرموده رهبری جای اعتماد ندارند.

به گفته ایزدی، دشمن دنبال ایجاد یأس و ناامید در جامعه است و ما نباید در زمین دشمن بازی کنیم، دشمن دنبال القای ناامیدی است.

وی افزود: کسی که در مسیر فکر قرار گیرد به فرمایش مولای متقیان حکمت را می‌آموزد و در مسیر رشد و تعالی قرار خواهد گرفت.

فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم(ص) با بیان اینکه علمدار حرکت انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای است، گفت: انقلاب اسلامی با ترفندهای مختلف دشمنان مواجه است، جنگ احزاب را در پیش رو داریم و دشمن در داخل کشور به دنبال جنگ نیابتی با استفاده از فضای مجازی و ماهواره و ایجاد یاس و جنگ روانی در بین مردم است.

ایزدی تأکید کرد: باید با همان بصیرت دوران دفاع مقدس که برکت پیروزی را دربرداشت، در این مرحله از نبرد نیز از تلاشگران عرصه نگه داشتن و حراست از انقلاب باشیم و طوری عمل نکنیم که در پیشگاه شهدا سرافکنده شویم.
وی در پایان بر لزوم بهره‌گیری از فرصت‌ها تاکید کرد و افزود: برای خدمت به شهر، دیار و کشور خود غفلت نکنیم.

منبع:پارس

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :