به گزارش خبرنگار حوزه احزاب شمس آباد، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در کنگره مجمع فرهنگیان ایران اسلامی که صبح امروز پنجشنبه در تالار دبیر تهران ضمن تسلیت جانباختگان قریب به ۵۰ دانش آموز در زلزله غرب کشور اظهار داشت: امیدواریم برگزاری اینگونه جلسات تداوم بیشتری داشته باشند تا به نتایج موثری دست یابیم.

وی افزود: یکی از مهمترین ویژگی‌های نظام آموزش و پرورش دامنه وسعت مخاطبین و ذی نفعی است که با آنها مواجه هستیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: از منظر وسعت مخاطبین هیچ دستگاه اجرایی دیگری در کشور همچون آموزش و پرورش نیست بنابراین این وزارتخانه مهم باید دارای نظام ارتباط تعاملی دقیقی باشد.

بطحایی به نقش تشکل‌ها در آموزش و پرورش اشاره و تاکید کرد: تشکل ها مهمترین و قوی ترین ظرفیتی است که می تواند ارتباط و تعامل میان نظام مدیریت و مخاطبین را برقرار کند.

وزیر آموزش و پرورش با اعلام خبر ایجاد شبکه ملی ارتباطات از سوی وزارتخانه متبوعش، گفت: هدف ما تهیه و تولید شبکه ملی ارتباطات با ذی نفعان است و ذی نفعان ما شامل مدیران، معلمان خانواده ها دانش آموزان و غیره هستند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : در بیانیه‌ای پایانی مجمع زنان اصلاح‌طلب عنوان شد تاکید بر اصلاح باور عمومی نسبت به جایگاه و نقش زنان/ زنان می‌توانند در سازوکار قدرت وارد شوند

وی گفت: در مرحله اول شبکه تلویزیونی تعاملی را طراحی می‌کنیم و در حال تولید برنامه‌های آن هستیم.

بطحایی همچنین خاطرنشان کرد: در این تلویزیون در سه سطح برنامه سازی را شروع کرده آیم که سطح اول برای اولیا دانش آموزان است.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: تا دو هفته آینده بخشی از برنامه های این شبکه آماده و پخش آن آغاز شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :