به گزارش گروه دانشگاه شمس آباد منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در پیامی ضمن تبریک نوروز به جامعه دانشگاهیان اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان در کلیه دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد اغاز سال جدید را به همه مردم ایران تبریک گفت.

وی با بیان اینکه همکاران من برای اعتلای علم در کشور کوشش‌های فراوانی داشته‌اند که حاصل آن سربلندی ایران در مجامع علمی دنیاست،‌ افزود: حتما این کوشش‌ها در سال جدید به صورت مستمر ادامه دارد تا ان‌شاالله حضور دانشگاه‌ها و مراکز علمی در کشور موجب ایجاد اشتغال بیشتر و ارتباط فرد، دانشگاه و صنعت محکم‌تر شود تا آثار وجودی این مراکز در دانشگاه بیش از گذشته محقق و میسر شود.

غلامی در خصوص برنامه‌های سال ۹۷ وزارت علوم گفت: ما برنامه‌های خود را با قدرت و همت همکاران ادامه داده و قطعا دستاورد‌های بهتری را پیش‌رو خواهیم داشت، سال ۹۶ سال خوبی بود و قطعا سال ۹۷ هم که با ولادت حضرت علی(ع) آغاز و با شهادت ایشان خاتمه می‌یابد، سال همت والا و حرکت‌های قوی‌تر و بهتری خواهد بود.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : ارزیابی‌ خسارت‌های مناطق زلزله‌زده کرمانشاه صوری است/ اجازه ساخت منازل را بوسیله دولت را نمی‌دهیم

وزیر علوم خاطرنشان کرد: من از همه‌ی همکاران خود تشکر می‌کنم و برای آحاد مردم ایران عزیز ارزوی سلامت و سربلندی دارم.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :