به گزارش شمس آباد، نشست مسئولان بسیج واحدهای دانشگاه آزاد با فرهاد رهبر رئیس این دانشگاه صبح امروز در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.

در این نشست، مسئولان بسیج واحدهای دانشگاه آزاد بر این مسئله تأکید کردند که بحث اقتصاد مقاومتی وارد سرفصل‌های دانشگاه شود. یکی از دانشجویان بسیجی اعلام کرد اقتصاد مقاومتی الگوی توسعه کشور است و مسئله پیش‌پا افتاده‌ای نیست، بنابراین می‌توان این پدیده تاریخی که ۲ سال متوالی از سوی مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است را به عنوان سرفصل ارائه کرد.

یکی دیگر از دانشجویان عنوان کرد: در حال موجود برخی دانشجویان در دانشگاه به مسائلی و کارهای غیر پژوهشی و غیر علمی فکر می‌کنند و فضای فرهنگی در دانشگاه حاکم نیست. همچنین یکی دیگر از دانشجویان بحث اردوهای فرهنگی را در توسعه فعالیت‌های فرهنگی بسیار مفید دانست و از فرهاد رهبر خواست به این مسئله تأکید بیشتری شود.

داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در این نشست گفت: تشکیل شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یک اتفاق مبارک است، ظرفیت دانشگاه آزاد ظرفیت بزرگی است و نمی‌توان تأثیر این دانشگاه را در فضای علمی سیاسی کشور نادیده گرفت.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : تماس تلفنی «عون و الحریری» و اعلام زمان بازگشت نخست‌‌وزیر مستعفی لبنان

وی خطاب به فرهاد رهبر عنوان کرد: با حضور شما و مدیریت جدید و مسئولان انقلابی در دانشگاه آزاد از این دانشگاه انتظار بیشتری است تا در تراز انقلاب اسلامی قرار بگیرند و ما می‌خواهیم تمام توان خود را برای مدد به تحقق اهداف دانشگاه آزاد به کار بگیریم و در این زمینه اعلام آمادگی می‌کنیم.

گودرزی گفت: سال‌ها منتظریم یک مسئول حرف عملیاتی بزند، حتی به همدیگر شلاق بزنیم ولی خروجی آن برای انقلاب مفید باشد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :