اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد با اشاره به جلسه امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: در این جلسه که با حضور رؤسای کمیسیون‌های تخصصی برگزار شد لایحه بودجه سال ۹۷ و نحوه رسیدگی به آن در مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا سازوکاری تعیین شود  که براساس آن موضوعات مختلف بودجه همانند بحث سازمان تأمین اجتماعی، بحث یارانه‌ها، صندوق توسعه ملی و… به صورت مجزا مورد رسیدگی قرار گیرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز به صورت کلی به موضوعاتی همچون صادرات، بحث فروش اوراق مشارکت و… پرداخته شد اما اجتماع‌بندی خاصی صورت نگرفت و مقرر شد تا در جلسات بعدی مشترک بین هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌ها به صورت مصداقی و جز به جز موضوعات مورد بررسی قرار گیرد.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: در این جلسه رئیس مجلس شورای اسلامی بر توجه به صندوق‌های بازنشستگی و توجه به حقوق کارمندان تأکید کرد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : «ترامپ متشکریم» متن پوستری که در راهپیمایی ۲۲ بهمن انعکاس گسترده‌ای داشت دنیا صدای ما را از تصویر یک پوستر شنید+عکس

وی در پایان گفت: لاریجانی همچنین بر این نکته تأکید داشت که بودجه باید به صورت یک مجموعه کامل بررسی و مورد توجه قرار گیرد و اینگونه نباشد که به یک بخش توجه ویژه صورت گیرد و به بخش دیگر توجه لازم نشود و نقطه قوت یک بخش موجب ضعف بخش دیگر نشود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :