ناصر شریفی نماینده مردم بندر لنگه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، با اشاره به سخنان دیروز رهبر معظم انقلاب درخصوص لزوم برخورد با فساد در کشور گفت: با بگیر و ببند نمی‌توان با فساد مقابله کرد و باید ریشه‌های آن را در کشور خشکاند و زمینه‌های ایجاد فساد در کشور و منافذ آن را بست.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از کالای تولید داخل افزود: همه ما موظفیم که کالای ایرانی مصرف کنیم و تنها از این طریق است که می‌توان بر مشکل بیکاری و رکود در کشور فائق آمد و آن را به حداقل رساند.

نماینده مردم بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جوانان ایرانی در ابداع و نوآوری در همه عرصه‌ها برجسته و ممتاز هستند و این را در عرصه عمل نیز اثبات کرده‌اند و لازم است تا در عرصه‌های مختلف تولید و … از آنها استفاده شود.

شریفی در پایان با بیان اینکه مسئولین باید در بحث پشتیبانی از کالای تولید داخل پیش‌گام شوند خاطرنشان کرد: همه مردم ایران باید برای پشتیبانی از تولید داخلی کالای ایرانی استفاده کنند و تولیدکنندگان نیز باید با تمام توان در تولید کالای باکیفیت در مسیر تولید کالای باکیفیت حرکت کنند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : سقف مسکن در وعده نامزدها

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :