به گزارش حوزه دولت شمس آباد، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، بهرام سرمست امروز در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرکل سیاسی جدید وزارت کشوربا تشکر از حُسن اعتماد وزیر کشور و معاون سیاسی وزارت کشور اظهار داشت: من به دنبال تحقق سیاست‌های دولت در حوزه سیاستگذاری داخلی هستم و این وظیفه را با نگرش سیستمی دنبال می کنم.

وی در ادامه افزود: حوزه سیاسی حوزه اجتماع اضداد بوده و امر همگونی در این حوزه وجود ندارد. در تعریف از سیاست گفته شده که سیاسی هنر آشتی دادن منافع متضاد یا رسیدن به اهداف جنگ، بدون جنگیدن است.

سرمست اضافه کرد: استفاده حداکثری از ظرفیت قانون و تعامل با بخش های مختلف می‌تواند ما را  در رسیدن به اهداف خود مدد کند و من هم همین مسیر را برای آشتی دادن منافع متضاد انتخاب می کنم. من در چارچوب قانون اساسی و اسناد بالادستی از جمله سند چشم‌انداز بیست ساله و برنامه ششم توسعه، وظایف خود را انجام می‌دهم.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور تصریح کرد: البته مشکلاتی به دلیل خلاهای قانونی و ساختاری وجود دارد که با پشتیبانی وزیر کشور، دکتر جبارزاده و تعامل سازنده با سایر حوزه‌های وزارت کشور، مجاهدت می کنم این مشکلات  را رفع کنم.

سرمست خاطرنشان کرد: پتانسیل خوبی در دفتر سیاسی وزارت کشور وجود دارد و من به همفکری همکاران در این بخش نیازمندم. ما باید از توان نیروی انسانی به حد کافی استفاده کنیم و منابع انسانی خود را به نیروهای انسانی توانمند و پویا تبدیل کنیم.

وی در پایان گفت:‌ مسئولیت‌ها را توفیق الهی می دانم و از خداوند برای تحقق وظایف خود و پاسخگویی به اعتماد وزیر کشور  استعانت می طلبم.

انتهای پیام/

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - فرافکنی افسادطلبانه

این خبر را به اشتراک بگذارید :