به گزارش شمس آباد از بروجرد، داوود گودرزی ظهر امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان این شهرستان اظهار کرد: نقش بسیج در حل مشکلات کشور همواره منحصر به فرد است.

وی عنوان کرد: مفهوم و تفکر بسیج در اندیشه امام راحل و مقام معظم رهبری بسیار متعالی و مترقی است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با تأکید بر اینکه حکومت اسلامی یک حکومت مردمی است، خاطرنشان کرد: بر این اساس امام راحل با نگاه ژرف خود بسیج را تأسیس کردند تا عموم مردم را برای ایفای نقش حداکثری و تحقق اهداف انقلاب سازمان‌دهی کنند.

گودرزی به بیان برخی از مهم‌ترین آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران پرداخت و افزود: توجه به معیشت مردم، برقرار شدن عدالت اجتماعی در جامعه، برچیده شدن فقر، فساد و تبعیض، تحقق کامل آزادی و استقلال و عدم وابستگی به قدرت‌ها برخی از این اهداف و آرمان‌ها هستند.

وی ادامه داد: در طول ۳۹ سال سپری‌شده از عمر بابرکت انقلاب اسلامی ایران برخی از اهداف یاد شده محقق شده و برخی دیگر محقق نشده‌اند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : نگاهی به نمایشگرهای اسمارت ساینیج سامسونگ در الکامپ بیست و سوم

این مسؤول با بیان اینکه همه مشکلات کشور زیر سر آمریکا نیست، گفت: عده‌ای از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر خلاف اندیشه‌های امام و مقام معظم رهبری مسؤولیت‌هایی را بر عهده گرفته و در این مسیر حرکت می‌کنند.

وی اظهار کرد: در حالی این دسته از افراد عمدتاً به دنبال منافع شخصی و فامیلی خود هستند که یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران برقراری عدالت در جامعه و کشور است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور از کم‌کاری به عنوان یکی دیگر از مشکلات اصلی کشور یاد و خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال از بین بردن یکپارچگی در بین اقشار مختلف مردم به منظور ضربه‌زدن به کشور و ایجاد فاصله بین مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

گودرزی تأکید کرد: به ویژه پس از فتنه ۸۸ دشمنان می‌کوشند که علاوه بر از بین بردن یکپارچگی در جامعه، فرهنگ غرب را در بین خانواده‌های ایرانی رواج داده و عفت و حیا را در جامعه از بین ببرند و از این طریق به اهداف شوم خود دست یابند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : طی پیام‌هاى جداگانه‌اى اتحادیه‌ها و تشکل‌هاى دانشجویى درگذشت آیت‌الله حائرى شیرازى را تسلیت گفتند

وی با اشاره به بیان مکرر راهکارهای حل مشکلات کشور از سوی رهبر فرزانه انقلاب تصریح کرد: بر این اساس علاوه بر تغییر سبک زندگی و تربیت صحیح فرزندان، باید روحیه مقاومت و ایستادگی انقلابی در جامعه تقویت شود.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی بسیجیان را خادمان ملت دانست و افزود: تفکر بسیج همواره در حل مشکلات کشور منحصر به فرد است.

گودرزی با اشاره به حضور مؤثر و مستمر بسیج در همه صحنه‌ها و عرصه‌های کشور عنوان کرد: در سایه همین تفکر بود که گروهک تکفیری تروریستی داعش با مجاهدت‌های سردار سلیمانی و جبهه مقاومت نابود شد.

 انتهای پیام/ی

این خبر را به اشتراک بگذارید :