به گزارش خبرنگار پارلمانی شمس آباد، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۸ آذر ۹۶) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

ولی‌الله نانواکناری، ذبیح نیک‌فر، حسین نیاز آذری، قرجه طیار، اسماعیلی و قاسم احمدی لاشکی در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کردند که چرا قانون مدیریت خدمات کشوری در مورد بازنشستگان کشوری و لشکری اجرا نمی‌شود.

احمد مازنی نماینده مردم تهران به اتفاق جامع کثیری از نمایندگان در تذکری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار ارائه گزارش از اجرای قانون جامع پشتیبانی از حقوق معلولان به ویژه ماده ۷ این قانون در خصوص اشتغال و اختصاص حداقل ۳ درصد از مجوزهای استخدامی به معلولان شدند.

سلیف بدری نماینده مردم اردبیل، ملکی، پورحسین، فیضی و خالقی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کردند که چرا رتبه‌بندی را در مورد کارکنان زحمت‌کش خدماتی آموزش و پرورش کشور اعمال نکرده‌اید.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : واکنش‌ها به تجارت وزیر آموزش و پرورش! از «تجارت» به‌ جای «وزارت» تا وزیری که با سهم‌خواهی اصلاحات به آموزش و پرورش رسید

احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در تذکری به وزیر کشور خواستار پالایش افراد بومی و غیربومی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :