سیداحسن علوی نماینده مردم سنندج و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد به تشریح نییست امروز کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: در نشست امروز که با حضور محمدعلی نجفی برگزار شد، موضوع پلاسکو مطرح شد.

وی افزود: در جلسه امروز عنوان شد که علت اینکه در بازسازی پلاسکو کُند کار می‌کنند چیست و چرا مجری و متولی مشخصی در این رابطه وجود ندارد؟ چرا که فروشنده‌های آن اکنون آواره هستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: معاون شهردار هم در این باره توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرد که کار روی غلطک افتاده و کار بازسازی را بوسیله بنیاد مستضعفان از چند روز دیگر آغاز می‌کنند.

وی با اشاره به دیگر جزئیات مطرح شده در نشست امروز تصریح کرد: همچنین تحقیق و تفحص از شهرداری تهران و ساخت‌ و سازهایی که قبلا صورت گرفته و فروخته شده است نیز مطرح شد که برای این موضوع وارد این دستور کار شدیم و هم اکنون آقای نجفی در حال توضیحاتی درباره بدهی‌های شهرداری است.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : ادامه خیزش فلسطین در دفاع از قدس بازداشت یکی از زنان عضو شورای قانونگذاری فلسطین و بدرفتاری با وی/ مجروحیت ده‌ها نفر

علوی ادامه داد: موضوعاتی هم درباره طرح تعمیرات و نگهداری و همچنین نظارت عالی در آیین‌نامه‌ها هم مطرح شد که به بخشی از آن را به قانون مهندسی ارجاع دادیم که کارگروهی درباره آن بحث کند سپس نتایج بررسی‌ها به کمیسیون عمران ارائه شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :