غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد به بیان جزئیات نشست صبح امروز فراکسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: جلسه امروز با حضور محمد شریعمتداری وزیر صنعت و اعضای فراکسیون برگزار شد.

وی افزود: هر چند زمان کافی (به علت حضور نمایندگان در صحن) زمان کافی در اخیار نداشتیم،‌ اما اعضا بحث رشد صنعت و معدن کشور را در حضور آقای شریعتمداری مطرح کردند و ضمن آن به مهم‌ترین مشکل کشور یعنی اشتغال اشاره کردند و از وزیر صنعت خواستار رفع مشکلات اشتغال در این حوزه شدند.

عضو هیأت رئیسه فراکسییون مستقلان ادامه داد: در بخش دیگری از این جلسه موضوع پشتیبانی‌ از واحدهای تولیدی و صنعتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت همچنین برنامه دولت برای رشد صنعت مورد سوال قرار گرفت.

جعفرزاده همچنین خاطرنشان کرد: پس از طرح سوالات و ابهامات نمایندگان، آقای شریعتمداری به بیان پاسخ و توضیحاتی در این رابطه پرداخت همچنین اصل ۴۴ قانون اساسی و  کاهش تصدی‌گری دولت از جمله محورهایی بود که وزیر صنعت، معدن و تجارت به آن اشاره کرد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : موسوی لارگانی به پارس خبر داد پیشنهاد «حذف یارانه» حقوق بگیران بالای ۳ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان در بودجه ۹۷

وی واگذاری این حجم از شرکت‌های دولتی به مردم و دخالت مردم در رشد اقتصادی کشور را از دیگر توضیحات وزیر صنعت در شست امروز فراکسیون متبوعش خواند و افزود: آقای شریعتمداری وعده شرکت به واحدهای صنعتی و در اختیار قراردادن سرمایه در گردش برای واحدهای صنعتی را به نمایندگان داد.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی همچنین پشتیبانی از صنایع خانگی را از دیگر وعده‌های وزیر صنعت به اعضا عنوان کرد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :