به گزارش حوزه پارلمانی شمس آباد، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان سیطره خبیثه داعش، اظهار داشت: آنچه مسلم بوده امروز جمهوری اسلامی ایران نمادی حقیقی از سعی برای احقاق حقوق مردم مظلوم در جهان است.

وی افزود: مدافعان حرم امروز به معنای واقعی کلمه اثبات کردند که مدافعان حقیقی حقوق بشر هستند و صدور این پیام جهانی به مدعیان دروغین حقوق بشر جز با تکیه بر گفتمان انقلاب اسلامی و اسلام ناب ممکن نبود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: بی‌تردید کسانی که ادعای حقوق بشر دارند، مدعیان دروغینی هستند که برای خود جامه ظاهری ساخته و تمام تلاششان هم این است که در قالب این پوشش، ضمن فریب افکارعمومی تمامی ظرفیت‌های جهان را به نفع خود مصادره کرده و تمام جریانات را به استخدام خود دربیاورند.

پژمانفر ادامه داد: در این میان جمهوری اسلامی ایران در تمامی این سالیان نشان داد که مدافع حقیقی حقوق انسان‌های مستضعف و آزاده است نه کسانی که به نفع خود جان مردم بیگناه را به هر قیمتی می‌گیرند تا دلاری بر دلار خود بیفزایند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - قمار عربستان در ماجرای ۱۷ خرداد ۹۶ تهران

وی تصریح کرد: داعش و سناریوی «شیعه هراسی» و «اسلام‌هراسی» از تیرهای آخر آمریکا و متحدانش برای ضربه به اسلام و مسلمین بود که با انسجام شکل گرفته در سایه تدابیر مقام معظم رهبری تمامی این تیرها به خطا رفت و باز هم سعی مذبوحانه آمریکا راه به جایی نبرد.

پژمانفر تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در پیامی خطاب به دولت جنایتکار آمریکا و متحدانش اعلام میدارد که مردم ما و مدافعان حرم از ایران، سوریه، افغانستان، پاکستان و لبنان و سایر ملیت‌ها هیچگاه از حقوق ملل اسلامی کوتاه نمی‌آیند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :