به گزارش شمس آباد به نقل از روابط عمومی آجا، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منزل امیر احمد دادبین فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش و گرامیداشت خدمات وی، رزمندگان و فرماند‌هان سال‌های دفاع مقدس را گنجینه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

وی افزود: امیر سرتیپ دادبین فرماندهی انقلابی، متدین و ولایتمدار است و نام و یاد ایشان در دل و ذهن رزمندگان و فرماندهان نیروهای مسلح و مردم مقاوم خطه کردستان و مناطق مرزی با خاطراتی از رشادت‌ و ایثار و اقتدار عجین است.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با قدردانی از همسر مومنه و انقلابی امیر دادبین افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی نیمی از اجر رزمندگان و فرماندهان نیروهای مسلح متعلق به همسران صبور و بزرگوارشان است و اجر و پاداش همسر مکرمه امیر سرتیپ دادبین در همراهی با این فرمانده رشید و ولایی سال‌های دفاع مقدس نزد خدای متعال محفوظ است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - احمدی نژاد دیگر جایگاهی در جمهوری اسلامی نخواهد داشت / جریان فتنه فرصتی پیدا کرده تا عقده های خود را خالی کند/ چرا قوه قضاییه با مشایی، حسین فریدون و برادر جهانگیری برخورد نمی کند؟

در خاتمه این دیدار لوح یادبودی از سوی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به همسر امیر دادبین اهدا شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :