محمد میرزایی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با شمس آباد درخصوص تعرض اخیر نظامیان رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین اظهار کرد: کاملا روشن است که گسترش همکاری سران اعراب منطقه مخصوصا عربستان و همچنین آمریکا با این رژیم کودک‌کش زمینه و بستر جنایتشان را بیش از پیش فراهم کرده است.

وی ادامه داد: فلسطینی‌ها یکی از مهم‌ترین نیروهایی هستند که جلوی تجاوز اسرائیلی‌ها ایستاده‌اند و حال آن‌ها می‌خواهند با ایجاد رعب و وحشت فلسطینی‌ها را از رسیدن به ضروری‌های به حق خود منصرف کنند و قطعا قتل عام و جنایت را به عنوان مهم‌ترین روش خود انتخاب می‌کنند. البته از روش‌های دیگری همچون ایجاد اختلاف بین گروه‌های مختلف و ایجاد فضای رقابتی بین آن‌ها نیز استفاده می‌کنند. اما برخلاف کوشش‌های مختلف جنایتکاران، گروه‌های مختلف فلسطینی همچنان به مقاومت خود ادامه می‌دهند.

میرزایی افزود: سال‌ها پیش برخی مسئولین فلسطینی با سران اسرائیل به امید وساطت کشورهای عربی و آمریکا پای میز مذاکرات نشستند و مسیر سازش را طی کردند اما پس از گذشت سال‌ها هیچ یک از ضروری‌های به حق مردم فلسطین به آن‌ها داده نشد اما هرجا که فلسطینی‌ها در مقابل تجاوزهای اسرائیلی مقاومت کردند شاهد عقب نشینی اشغالگران و پیشروی و پیروزی جبهه مقاومت بودیم که این مسئله نه تنها در فلسطین بلکه در لبنان، سوریه و عراق نیز در برابر تروریست‌ها محقق شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - نخستین نزول جدی بورس روی موج انتخابات

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :