به گزارش شمس آباد از یاسوج، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در مراسم صبحگاه مشترک روز بسیج اظهار کرد: افتخار می‌کنیم در میهن و کشوری نفس می‌کشیم که کشور ولایت و اسلام است.

وی بیان کرد: در دورانی حیات را سپری می‌کنیم که در ظل امامت امام عصر (عج) جمهوری اسلامی شکل گرفت، نظامی که با آرمان‌های الهی، توحید و رفع تبعیض ایجاد شده و بر علیه ظالمان و مستکبران جهان فریاد می‌زند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بسیج در کنار ارتش و سپاه پاسداران شجره طیبه‌ای را بنا نهاد و تفکر بسیجی برخاسته از روح بلند مردی است که در کنار ارتش و سپاه جنگ را به پیروزی برساند.

ملک‌حسینی عنوان کرد: بسیج بعد از جنگ توانست در جای جای کشور نقش آفرینی کند و‌ الگوی مشابهی برای کشورهای عراق و سوریه شد.

وی تصریح کرد: بسیجی که روزی یک نهال کوچک بود که به دست امام(ره) شکل گرفت امروز شجره طیبه و درختی تنومند و‌ بزرگ به دست رهبر انقلاب تبدیل شده و در اوج شکوفایی، خودنمایی می‌کند.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : «الوفاق» محاکمه غیرنظامیان در دادگاه‌های نظامی بحرین را غیرقانونی خواند

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن با الگو شدن بسیج مخالف است، افزود: تفکر بسیج قابل ویران شدن نیست.

وی فریاد علیه استکبار را از وظایف بسیج دانست و گفت: امروز گروه‌های حشدالشعبی، حزب‌الله، فاطمیون و زینبیون برگرفته از بسیج است و دشمن هم از همین موضوع واهمه دارد.

ملک‌حسینی بیان کرد: از ۸۹ کشور جهان به نام دین و اسلام گروهی تشکیل شد که این گروه بر علیه آمریکا و اسرائیل است اما وقتی بصیرت و تفکر بسیجی نباشد این حرکت به نفع دشمن می‌شود.

وی اضافه کرد: روزی که در سوریه فریاد عمربن سعد بلند شد و حرکتی مانند امویان، غروری مانند عباسیان و بازی و ثروت اندوزی مانند بسیاری از مردمان صدر اسلام ایجاد شد آیا باید این تفکر را می‌پذیرفتیم؟ تفکری که قصد داشت در سه ماه سوریه و یک ماه عراق را فتح کند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: افتخار می‌کنیم به ولی و رهبری که سخن امیرالمومنین را شنید، آن را تطبیق و درک کرد، که علی (ع) فرمودند به خدا سوگند هیچ امت و ملتی منتظر دشمن نمی‌مانند که گردا گرد خانه آنها بیایند مگر آنکه ذلیل می‌شوند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : قربانی در گفت‌وگو با پارس عنوان کرد پیش‌بینی کمیسیون بهداشت برای اجرای کامل طرح پزشک خانواده در سال آینده

ملک‌حسینی تصریح کرد: مقام معظم رهبری دشمن را شناختند، خانه و حریم را هم تشخیص دادند و این سه ویژگی موجب شد ایشان طوفانی ایجاد کنند و این طوفان هم نتیجه داد و منجر به نابودی داعش شد اما اعلام خطر دادند که خباثت دشمن پایان‌پذیر نیست.

وی خاطر نشان کرد: بسیج باید همواره هوشیار و بیدار باشد و رهبری در نامه خود به سردار سلیمانی این مهم را هم یادآوری کند.

انتتهای پیام/چ

این خبر را به اشتراک بگذارید :