به گزارش حوزه احزاب شمس آباد، سید کمال‌الدین سجادی دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان در کنگره تشکل‌ متبوعش که امروز ۹ آذر برگزار شد، با اشاره به اینکه ماهیت کار کارمند خدمت است، اظهار داشت: محیط کارمندی دارای شرافت و پاکدامنی است.

سجادی ضمن تبیین فعالیت‌های این تشکل در طول سال‌های اخیر تصریح کرد: ۲۵ سال از تأسیس جامعه اسلامی کارمندان می‌گذرد و ما امروز سومین کنگره خود را برگزار کردیم.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان با تأکید بر ضرورت به کارگیری نیروهای جوان و باانگیزه در ترکیب احزاب و تشکل‌ها اضافه کرد: جامعه اسلامی کارمندان تشکیلاتی صنفی و سیاسی است که در ۲۰ استان و مناطق مختلف کشور دارای دفتر و دبیر است.

وی افزود: اعضای این جامعه همواره کوشش کرده‌اند تا به همه دولت‌ها خدمت کنند و در حد توان برای حل مشکلات کشور برنامه بدهند.

سجادی ادامه داد: جامعه اسلامی کارمندان در همه انتخابات‌ها همراه و همگام احزاب و تشکل‌های اصولگرا بوده و برای وحدت این جریان کوشیده است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - «سلامت» گران شد

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان با بیان اینکه جلسات ماهانه ما به صورت منظم برگزار شده است، اضافه کرد: برنامه مهم ما در آینده این است که عضو آی‌کپ شویم که حزب موتلفه در این مسئله پیشتاز است.

سجادی با اشاره به قانون جدید فعالیت احزاب و تشکل‌ها، گفت: جامعه اسلامی کارمندان با برگزاری این کنگره و اصلاح موادی از اساسنامه خود را با قانون جدید فعالیت‌های احزاب و تشکل‌ها انطباق می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم فصل جدیدی را از فعالیت‌های این جامعه آغاز کنیم و تمام کوشش‌مان را برای توسعه سیاسی و تولید اندیشه به کار گیریم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :