به گزارش خبرنگار گروه سیاسی شمس آباد، بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران در واکنش به تجاوز موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه اعلام کرد:  قطعا این موشک پراکنی‌ها و حرکات جنون آمیز غرب با تسریع پاکسازی کامل خاک سوریه از لوث وجود تروریست‌های دست پرورده آمریکا و متحدانش پاسخ داده خواهد شد.

متن این نامه در ادامه آمده است:

« متفقا همه با مشرکان قتال و کارزار کنید چنانکه مشرکان نیز همه متّفقا با شما به جنگ و خصومت برمی‌خیزند و بدانید که خدا با اهل تقواست. “
سوره مبارکه توبه (۳۶)

بامداد روز ۲۵ام فروردین شاهد موشک پراکنی سه کشور جنایتکار آمریکا، انگلیس و فرانسه به خاک کشور مظلوم و جنگ زده سوریه بودیم. کشورهای متخاصم و غاصب نام برده به بهانه واهی استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در غوطه شرقی دمشق قبل از نظر سازمان منع گسترش سلاح های شیمیایی، بدون کسب مجوز از شورای امنیت سازمان ملل و یا حتی مجالس قانون گذاری کشورهای خود اقدام به این تجاوز موشکی کردند که خود جای تاسف برای این به اصطلاح ابرقدرت های سرخود دارد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : واکنش ایران به خبر توافق "درباره برنامه موشکی"

درحالیکه کشور سوریه و مردم مظلوم و ستم کشیده آن با گذر از جنگ هفت ساله ویرانگر اندک اندک به سوی آرامش و امنیت می‌رفتند، آمریکای جنایتکار به همراه ایادی خود جهت کاهش اثر پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در غوطه شرقی و روحیه دادن به تروریست‌های تکفیری اقدام به عمل احمقانه‌ای زدند.

حرکت نابخردانه آمریکا و متحدانش زمانی رسوا می‌شود که کشوری مانند آمریکا که سال‌ها ادعا ابرقدرتی در جهان را داشته و اخیرا به قصد ایجاد رعب در محور مقاومت از موشک‌های جدید، هوشمند و زیبا سخن گفته بود و با همین ترفند کشورهای بسیاری را غارت کرده و دوشیده است از ١٠٣ فروند موشکی که به سمت مقررهای نظامی ارتش سوریه شلیک کرده اند، ٧١ فروند بواسطه پدافند هوایی ارتش سوریه که متعلق به حدود سی سال گذشته می باشد منهدم می‌شود.

این عملیات مذبوحانه و از روی ناچاری آمریکا و متحدانش به همه جهان و بالاخص کشورهای غرب آسیا اثبات کرد که آمریکا و دیگر کشورهای استکباری اگر هم پیش از این قدرت و توان لازم جهت خودنمایی، تحمیل رای خود بر دیگر کشورها و به بردگی کشیدن مردم مظلوم مسلمان را داشتند، اکنون با شکست تجاوز موشکی اثبات شد که آن همه قدرت و ابهت ، پوشالی بوده است.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : هفتمین روز درگیری ارتش سوریه با تروریست‌ها در «حرستا»؛ ۷۶ تروریست کشته شدند

به حول و قوه الهی قطعا این موشک پراکنی‌ها و حرکات جنون آمیز غرب با تسریع پاکسازی کامل خاک سوریه از لوث وجود تروریست‌های دست پرورده آمریکا و متحدانش پاسخ داده خواهد شد.

بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ضمن محکوم کردن این حرکت گستاخانه، به ایالات متحده آمریکا و متحدان غربی و منطقه ای آن اخطار می‌دهد که از آزمایش حد صبر و خویشتن داری ایران و نیروهای مقاومت خودداری کرده و خود را از وارد شدن به ورطه هولناکی که راه برون رفتی جز نابودی خود ندارند دور کنند.»

* دعوت از مدیرعامل«ایران‌خودرو» برای حضور در اجتماع دانشجویان

به گزارش پارس، بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی همچنین صبح امروز طی‌ نامه‌ای از مدیرعامل ایران خودرو برای حضور در اجتماع دانشجویان و پاسخگویی به سوالات آنها درباره نقش این شرکت در تحقق شعار سال دعوت کرد.

در قسمتی از این نامه خطاب به قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو آمده است: بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در نظر دارد جلسه‌ای جهت روشنگری و پرسش و پاسخ برای دانشجویان و اساتید در حوزه صنعت خودروسازی در بازه زمانی هفته سوم اردیبهشت ماه برگزار کند؛ لذا از جنابعالی برای حضور و پاسخگویی در این جلسه دعوت به عمل می‌آید.»

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - کوشکی: جلوه ناب مردم‌سالاری دینی

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :