به گزارش شمس آباد، امیر مراد خوش کنار فرمانده تیپ ۳۵ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش در خصوص آخرین وضعیت سودمند رسانی به زلزله‌زدگان، با بیان اینکه این حادثه بسیار تلخ و ناگوار برای ملت گرانقدر ایران بود، اظهار داشت: کارکنان تیپ ۳۵ واکنش سریع در همان ساعات اولیه تعداد ۵۵ نفر از کسانیکه در زیر آوار بودند را زنده خارج کردند. تعداد ۱۰۶ نفر را بصورت زمینی با آمبولانس ها و خودرو هایی که در اختیار داشتیم به بیمارستان منتقل کردیم و متاسفانه چندین زیادی از عزیزان که در زیر آوار بودند و جان باختند را خارج و تحویل خانواده های آنها دادیم.

امیر خوش کنار افزود: درحال اماده در خصوص اسکان عزیزان حادثه دیده به صورت شبانه روزی در خدمات رسانی در خدمت مردم هستیم ‌و در این مسیر کوچکترین خستگی را احساس نمی کنیم و تا زمانی که مردم به آرامش برسند و به ما نیاز داشته باشند در کنارشان خواهیم بود.

فرمانده تیپ ۳۵ واکنش سریع عنوان کرد: مهمترین مسئولیت ما در این روزها تامین امنیت است و از همان ابتدا در این حوزه وارد عمل شدیم و شهر و محله ها رو در اختیار گرفته و کاملا به منطقه مشرف هستیم و به صورت شبانه روزی منطقه تحت واپایش تیپ ۳۵ واکنش سریع است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : غیرنظامیان در «میرزاولنگ» آسیب ندیده‌اند/ شایعه پراکنی آمریکا و دولت کابل برای تفرقه است/مردم از گروه‌های تکفیری پشتیبانی نمی‌کنند - شمس آباد

وی در خصوص بارندگی اخیر نیز گفت: متاسفانه بارندگی زندگی چادری مردم را مشکل کرد ولی به لطف خدا و همت ارتش و دیگر نهاد ها در حال واگذاری کانکس ها به مردم هستیم که تا کنون چندین منطقه تحت پوشش قرار گرفته است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :