به گزارش حوزه پارلمانی شمس آباد به نقل از خانه ملت، کمال دهقانی فیروزآبادی نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به دیدار اعضای این کمیسیون با امیر سرلشکر موسوی فرمانده و معاونان ارتش گفت: یکی از محورهای این دیدار بررسی موضوعات مربوط به بودجه و اعتبارات ارتش بود و نمایندگان مجلس از نزدیک در جریان امور مرتبط قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حوزه بودجه نیروهای مسلح مانند وزارت دفاع و سایر وزارتخانه ها مانند وزارت اطلاعات و کشور مطابق با برنامه توسعه ششم رسیدگی هایی انجام می دهد.

دهقانی فیروزآبادی گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی در این نشست متذکر شدند موضوع تخصیص ۵ درصد مبلغ بودجه به تقویت بنیه دفاعی و نیروهای مسلح که در برنامه ششم توسعه ذکر شده و دولت مکلف است این اقدام را طبق قانون انجام داده و در هر سال با اضافه کردن نیم واحد میزان آن را در پایان برنامه به هفت و نیم واحد برسد، مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : باستان شناسان در جستجوی فضای خالی مرموز در هرم جیزه مصر هستند!

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه گزارش درباره عملکرد ارتش در خدمت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور بواسطه مسئولان مربوطه خاطرنشان کرد: همچنین در این دیدار رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سعی‌های نیروهای مسلح به‌ویژه ارتش و سپاه پاسداران در همدستی رسانی به زلزله زدگان غرب کشور قدردانی کرد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :