به گزارش گروه دانشگاه شمس آباد، محمدرضا آبدار مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات با ارسال دعوتنامه‌های جداگانه‌ای از وزرای اقتصاد٬ علوم٬ ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در برنامه روز دانشجو دعوت کرد.

در ابتدای متن این دعوتنامه‌ها آمده است: بازخوانی وقایع ۱۶ آذرماه اولین چیزی را که به ذهن متبادر می‌سازد حضور به هنگامِ در صحنه ملت عزیز در لحظه‌های نیاز بوده است. ملت ما هرجایی که نیاز بوده به میدان آمده و سینه خود را آگاهانه آماج گلوله‌هایی کردند که بعدها ثمره شرح صدرش در افق اعلای جنبش دانشجویی؛ آزادیخواهی؛ عدالتخواهی و استقلال طلبی بروز و ظهور کرد و علاوه بر آن جوشش‌اش در حرکت شتابان به سوی علم  و دانش و پیمودن قلل رفیع علمی هم متبلور شد.

در پایان تاکید شده است: دانشجویی یک مقطع نیست. دانشجویی تنها عنوانی برای ورود به یک طبقه اجتماعی در جامعه نیست. دانشجویی زمان برنمی دارد. دانشجویی یک مکتب است. یک راه روشن الی الابد است، از این رو احترماً  با توجه به اهمیت وافر مناسبت « ۱۶ آذر ماه و روز دانشجو » و لزوم عنایات در خور شان این روز، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران صمیمانه از شما دعوت می کند در برنامه‌ای که به همین مناسبت در روز سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶ از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه الی ۱۱ و ۳۰ دقیقه در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران ترتیب داده شده است حضور بهم رسانید و موجبات خوشحالی دانشجویان را فراهم سازید که حضور در بین دانشجویان مشتاق و دقایقی ایراد سخنرانی و پاسخگویی به سوالات دانشجویان، در بین جوانان دانشجو جزو تکرار ناشدنی‌ترین و لذت بخش‌ترین برنامه‌هایی است که در طول سال در محیط زیبای دانشجویی رخ میدهد و  حتما خالی از لطف نخواهد بود.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : خزان «تَکرار می‌کنم» در ساختمان بهشت همه اصلاح‌طلبانی که منتقد شورای شهر هستند/ درباره «کمیته ایکس» شورای شهر چه می‌دانید؟

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :