محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، با اشاره به نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در نشست امروز که با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و معاونان این سازمان برگزار شد، مشکلات این سازمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: مونسان در این نشست با اشاره به مشکلات این سازمان در حوزه اعتبارات و بودجه عنوان کرد که سازمان میراث فرهنگی بعد از سازمان محیط‌زیست، کمترین سهم از بودجه و اعتبارات را دارد و اعتبارات و بودجه‌ای هم که دریافت می‌شود صرف امور جاری و پرداخت حقوق‌ها می‌شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری پیشنهاد کرد که بودجه این سازمان به صورت درآمدهزینه‌ای باشد و آن به این صورت است که درآمدهای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از محل گردشگری در اختیار خود این سازمان قرار گیرد.

پورمختار در پایان خاطرنشان کرد: مونسان گفت که کشور چین ۱۲۰ میلیون گردشگر را به کشورهای مختلف می‌فرستد و مجاهدت ما بر این است که با انجام مذاکرات و پیگیری‌های لازم، ۱۰ درصد از این میزان را به خود اختصاص دهیم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : هواپیماهای خریداری شده اجاره به شرط تملیک است و ممکن است هر لحظه توقیف شود

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :