به گزارش شمس آباد از ساری، عبدالله رضیان صبح امروز در جلسه شورای اداری استان مازندران اظهار کرد: نگاهی که همکاران ما در مجلس شورای اسلامی برای توسعه استان دارند نگاه تعاملی است.

وی با اعلام اینکه گله‌مندی از عملکرد مسؤولان وجود دارد، گفت: باید مجاهدت کنیم که زمینه رفع مشکلات مردم فراهم شود.

نماینده مردم قائم‌‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس با بیان اینکه برای برون‌رفت مشکلات باید روحیه جهادی در استان تقویت شود، ادامه داد: باید روحیه مردم‌مداری و ترس از خدا در ما تقویت شود و عملگرایی در فضای کاری قوت و قدرت بیشتری شود.

وی با اشاره به برخی از آمارها و ارقامی که از سوی مسؤولان منتشر شده است، گفت: در ارائه آمار و ارقام باید باید صداقت داشته باشیم.

رضیان در ارتباط با مشکلاتی که در سواحل وجود دارد، افزود: در حال اماده سواحل ما دولتی است، مجموعه مختلف با دریا مشکل داشته و برگشت مسافران با گلایه از استان است.

نماینده مردم قائم‌‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس از استاندار مازندران درخواست کرد که بحث ساماندهی دریا جدی گرفته شود.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس تشکیل نشد

وی گفت: آمادگی در مجلس وجود دارد و سازمان عمران دریا باید احیا شود اگر این قانون قابلیت اجرایی دارد باید احیا شود و اگر استاندار بتواند به این موضوع توجه کند، اتفاقات خوبی رخ می‌دهد.

رضیان با اعلام اینکه در حوزه راه روستایی آسیب‌های جدی وجود دارد، افزود: در بخش راه‌های بین شهری استان مازندران به شدت دچار مشکل هستیم.

وی با بیان اینکه از ظرفیت گردشگری استان مازندران به خوبی استفاده نشده است، گفت: اقتصاد گردشگری می‌تواند در توسعه استان ظرفیت مناسبی ایجاد کند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظام هیچ چالشی با دراویش نداشت و دراویش اغتشاش‌گر رفتار ناپسندی نشان از خود دادند،، گفت: نیروی انتظامی در برخورد با این قضیه نشان داد که سلامت است.

وی اضافه کرد: از خودمان و فرزندان خودمان می‌گذریم ولی از حق رفتاری که برخی از این افراد بدتر از داعشی‌ها علیه نظام انجام دادند نمی‌گذریم.

انتهای پیام/ج/۲۳۴۶

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :