اصغر مسعودی نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست امروز موضوع سفرهای استانی اعضای کمیسیون در سال ۹۷ برای بررسی مشکلات استان‌های مختلف در حوزه فرهنگی مطرح و بررسی شد و طبق برنامه بنا شد تا اعضای کمیسیون پنجم اردیبهشت به تبریز به عنوان پایتخت فرهنگی کشورهای اسلامی و به برای شرکت در مراسم تبریز ۲۰۱۸ به این شهر سفر کنند.

وی افزود: همچنین در ادامه این سفر اعضای کمیسیون به منظور بررسی مشکلات استان کردستان در حوزه مسائل فرهنگی در بخش‌های مختلف به این استان سفر خواهند کرد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت:‌ همچنین در جلسه امروز طرح هدایت و پشتیبانی از اصلاح و نوسازی مساجد مورد بحث و بررسی قرار گرفت که اگرچه کلیات آن مورد بحث واقع شد اما رأی‌گیری در خصوص آن صورت نگرفت.

مسعودی در پایان خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون در این جلسه همچنین به نقد و بررسی عملکرد کمیسیون فرهنگی در دو سال گذشته پرداختند و بر ورود فعال‌تر کمیسیون به مسائل فرهنگی تأکید کردند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شریعتمداری در باشگاه خبری - فرهنگی توانا: خنجر شمر را کسانی تیز کردند که ادعای صلح‌طلبی چسبیدند

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :