به گزارش خبرنگار امنیتی و دفاعی شمس آباد دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امروز(پنجشنبه ۲۳ فروردین) در اوّلین همایش روابط عمومی‌های ارتش که در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، اظهار داشت: وظیفه ارتش، پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: آمادگی صددرصدی ارتش باعث شده تا مرزهای زمینی و هوایی و دریایی در امنیت باشد. ارتش امروز برای انجام وظایف خود بایستی اول از نیروی انسانی خوب برخوردار باشد.

سیاری با بیان اینکه امروز ارتش باید تجهیزاتش را آماده کند و ما بهترین تجهیزات را در ارتش می‌سازیم تصریح کرد: در هر لحظه و هرجایی که لازم باشد ارتش با سرعت در آنجا موجود است. نمی‌شود پادگان را تعطیل کرد و به کارهای جانبی پرداخت البته ارتش در کنار مأموریت‌های خود به مردم یاری هم می‌پردازد.

وی ادامه داد: اگر توان بازدارندگی نداشتیم، دشمن استکباری همان کاری را با ما می‌کرد که با کشورهای شرق و غربمان کرد. همه سازمانهای نیروهای مسلح از همه توان خود برای بالا بردن توان بازدارندگی خود بهره می‌برد و از کسی اجازه نمی‌گیرند و توان دفاعی و نظامی خود را بالا می‌برند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : «آرمانگرای غیر واقع‌بین» و «واقع‌گرای آرمان‌گریز» باعث شکست بلندترین دستاوردها می‌شود

سیاری افزود: اصحاب رسانه می‌توانند قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح را به دوست و دشمن نشان دهند.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :