مجتبی بختیاری دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با شمس آباد با اشاره به تاخت جنایتکارانه آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه گفت: آمریکا بعد از انقلاب مهم‌ترین منطقه خودش در خاورمیانه را از دست داد و برای اینکه بتواند دوباره به این منطقه مسلط شود آتش‌افروزی‌های زیادی را انجام داد، از همدستی به عراق در جنگ تحمیلی گرفته تا تاخت به عراق و افغانستان.

وی ادامه داد: آمریکا هرچه مجاهدت کرد نتوانست به اهداف خودش دست پیدا کند و از طرفی با بیداری اسلامی روز به روز قدرتش در منطقه کاهش پیدا کرد برای همین دست به اقدامات گوناگونی زد تا بتواند شکست‌های خودش را جبران کند.

بختیاری خاطرنشان کرد: امروز اقدامات آمریکا و غرب در سوریه بیشتر از همه برای رژیم صهیونیستی خطر ایجاد می‌کند زیرا چنین اقداماتی باعث اتحاد مسلمانان و در نهایت پایان عمر رژیم صهیونیستی خواهد شد.

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: احتمالاً سرمایه‌داران صهیونیستی آمریکا را مجدداً وادار خواهد کرد که برای دستیابی به اهداف خود در منطقه مجاهدت کنند ولی مسلماً با وجود جمهوری اسلامی ایران آنها به اهداف خود نخواهند رسید.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : شمس آباد - عامل جنایات حقوق بشری در بحرین کیست؟

این فعال دانشجویی تأکید کرد: آمریکا از سالها پیش با پشتیبانی از داعش و جبهه‌النصره سعی کردند، به اختلافات منطقه‌ای دامن بزنند و توجهات را از رژیم صهیونیستی دور کنند ولی با نابودی داعش تیر آنها به سنگ خورد و با ناامیدی به این نتیجه رسیدند تا خودشان مستقیم وارد عمل شوند تا به نوعی دل عربستان سعودی را که دوشیده‌اند به دست آورند. 

بختیاری تأکید کرد: تاخت آمریکا و غرب به سوریه مطمئناً طبعات سنگینی برای آمریکا، انگلیس و فرانسه خواهد داشت. این اتفاقات چه بسا زنگ نابودی اسرائیل را به صدا در آورده است و باعث می‌شود مسلمانان برای نابودی اسرائیل متحد شوند.

وی در ادامه به تاخت رژیم صهیونیستی به فرودگاه تیفور سوریه اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان اسلام هرچه مجاهدت کردند نتوانستتد در سوریه به پیروزی برسند و مطمئنا بعد از این هم امت اسلامی اجازه نخواهند داد تا دشمنان موفق شوند.

این فعال دانشجویی در ادامه گفت: تاخت کور آمریکا و متحدانش به سوریه باعث سرخوردگی سعودی‌ها و مرتجعین عرب شد و امیدهایی که آنها در دل داشتند را به ناامیدی تبدیل کرد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - اصلاح‌طلبان اعتدالی علیه دوم خردادی‌ها

وی اظهار داشت: مسلما واکنش جبهه مقاومت به این حملات کور و بی حاصل، تشدید پاکسازی سرزمینی سوریه از لوث تروریستهاست و جبهه مقامت در میدان پاسخ این ترقه بازی را خواهد داد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :