به گزارش شمس آباد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی روز “نیروی دریایی ارتش” را به امیر دریادار  حسین خانزادی فرمانده این نیرو تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

برادر ارجمند امیر دریادار حسین خانزادی

فرمانده محترم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد، و تقدیم احترام؛

فداکاری و استقامت در راه حق و در زمین و آسمان و دریا، منش دلیرمردان و زنان مؤمن و مسلمان ایران است. امنیت و آرامش امروز جمهوری اسلامی ایران، مرهونِ همین اخلاص و پایمردی و مجاهدت‌هایی  است که سند آن خون شهدای گرانقدر ایران اسلامی و نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس، پیشتاز در عرصه ایثار و جهاد و شهادت،  مایه سرافرازی و بالندگی انقلاب شدند و امروز  در حفاظت از مرزهای دریایی ، حافظ و نگهبان کیان و عزت ایران اسلامی هستند.   

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - هاشمی رفسنجانی هم قائل به فتنه بود/ بعید می دانم رفع حصر صورت بگیرد/ طرح عجیب احمدی‌نژاد برای فتنه۸۸: آوردن چهار میلیون نفر از شهرستان‌ها به تهران برای مقابله با معترضان!

اینجانب به نمایندگی از آحاد بسیجیان عزیز،  از کوشش و مجاهدت مخلصانۀ دلاوران آن نیرو، در سالروز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تقدیر می‌نمایم و از خداوند سبحان توفیق روزافزون جنابعالی و و همرزمانتان را در اجرای مأموریت¬ها تحت زعامت مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا امام خامنه‌ای(مدالظله‌العالی) خواستارم.

سرتیپ پاسدارغلامحسین غیب پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :