سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد با اشاره به نامگذاری سال  ۹۷به عنوان «پشتیبانی از کالای ایرانی»، اظهار داشت: در سال گذشته از ظرفیت‌های کشور آن گونه که مد نظر مقام معظم رهبری بود استفاده نشد اما امیدواریم در سال جدید با تکیه بر مردم به ویژه جوانان گام بلندی را در اجرای فرامین رهبری برداریم.

وی افزود: با خرید کالای ایرانی که محصول و دسترنج کارگر داخلی هست باید در جهت به حرکت درآوردن اقتصاد داخلی اقدام کنیم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با تاکید بر این موضوع که تولید کننده داخلی باید کیفیت کالای خود را افزایش دهد تصریح کرد: با افزایش کیفیت کالای داخلی سمت و سو به خرید اجناس ایرانی افزایش می‌یابد که در همین راستا پشتیبانی از تولید ایرانی باید از مسئولان شروع شود.

ساداتی نژاد یکی از مهمترین مولفه هایی که می تواند به تحقق شعار امسال معاونت کند را پشتیبانی و غیرت ملی دانست و عنوان کرد: بسیاری از کشورهای موفق در تولید مانند ژاپن با تکیه بر پشتیبانی و عرق ملی توانستند اقتصاد کشور خود را به تعالی برسانند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : نجات خدمه و سرنشینان کشتی نفتکش ایرانی در اولویت است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن اشاره به سفر کاری اخیر خود به کره جنوبی گفت: در این کشور پشتیبانی از تولید داخلی به حدی جدی است که اگر یک کالای خارجی مرغوب تر هم باشد مردم تعلق خاطری به خرید آن ندارند و کالای داخلی را ترجیح می‌دهند.

وی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: جوانان باید راه جدیدی را در اختیار ما بگذارند تا بتوانیم با تکیه بر این راه به سفارشات رهبری جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :