جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، با اشاره به اظهارات چند روز گذشته عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور مبنی بر تکذیب هرگونه ناهماهنگی میان نهادهای مذکور در رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان استان‌های غربی کشور به ویژه کرمانشاه، گفت: متاسفانه این ناهماهنگی در بازدیدهایی که از سوی نمایندگان مجلس از این مناطق صورت گرفته به وضوح مشهود بوده است.

وی با اشاره به حضور خود در منطقه ثلاث باباجانی، اظهار داشت: عدم انسجام و فقدان هماهنگی در این منطقه در میان نیروهای مختلف امدادرسان موج می‌زد.

کوچکی‌نژاد با یادآوری تاکید مقام معظم رهبری بر ایجاد هماهنگی میان سازمان‌ها و نهادهای مختلف متولی رسیدگی به وضعیت زلزله‌زدگان، گفت: ناهماهنگی نهادها برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زده‌ها به حدی شدید است که مردم تا چند روز پس از زلزله، دیگر چیزی به جز چادر جهت اسکان از دولت نمی‌خواستند، یعنی دولت در شهری که صرفاً حدود ۸ هزار جمعیت دارد، نتوانست حتی به موقع چادر توزیع کند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : نسبت به ۲۸ شرط مقدمه پذیرش برجام دقت نشد/ ممنوعیت‌ها فقط از بُعد اعلامی برداشته شده است/ خوش‌خیالی است اگر بگوییم برجام را بدون آمریکا ادامه ‌می‌دهیم

بنابراین گزارش، رحمانی فضلی چهارشنبه شب در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره مدیریت امدادرسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور گفت که برخی مطرح کردند فرماندهی واحد آنجا نبود؛ این ظلم است.

وزیر کشور در این گفت‌وگو تأکید کرده بود که فرماندهی از دقیقه اول در ستاد تشکیل شد؛ همه دستگاه‌ها عضو ستاد هستند و کاملاً با فرماندهی واحد ملی این کارها مدیریت شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :