به گزارش شمس آباد از اراک، سردار علی فدوی ظهر امروز در تجمع بزرگ شکوه مقاومت و جشن بزرگ پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت در مصلی بیت‌المقدس اراک اظهار کرد:‌ دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی به لحاظ ماهیت حق و باطل پایانی ندارد و تهدید انقلاب اسلامی از سوی آمریکا به‌صورت دائم وجود داشته و خواهد داشت.

وی افزود:‌ قدرتمندترین دشمنان ایران، دشمنی خود را با انقلاب اسلامی آغاز کرده‌اند اما این دشمنی‌ها کوچک‌ترین خللی در روند انقلاب اسلامی نداشته و حتی باعث قوی‌تر شدن انقلاب اسلامی نیز شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه ماهیت دشمنی دشمنان ایران بر سر منافع دنیوی، نفوذ و سیاست نیست، بیان کرد: اگر ماهیت دشمنی بر سر این مسائل بود حتماً تاکنون با یکدیگر کنار آمده و این مشکل حل‌شده بود؛ ماهیت دشمنی آمریکا علیه انقلاب اسلامی ماهیت حق و باطل است.

فدوی ادامه داد:‌ این دشمنی‌ها ۴۰ سال بدون تعطیلی از سوی آمریکا با انقلاب اسلامی ادامه دارد و در تمامی این دشمنی‌ها و حتی جنگ‌های صورت‌گرفته، دشمن در پایان شکست‌خورده و این امر وضعیت رو به رشد انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : آمریکا به دنبال بهانه برای افزایش فشار بر ایران است

وی تصریح کرد: در ظاهر دشمنان انقلاب اسلامی مدعی هستند که از قدرت، سلاح، تجهیزات نظامی و اقتصاد خوبی برخوردارند و رسانه‌های دنیا را در اختیار دارند و سعی می‌کنند که انقلاب اسلامی را با شکست روبه‌رو کنند اما پیروز واقعی انقلاب اسلامی است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه تحقق وعده‌های خداوند مشروط به انجام تکالیفی است که بنده‌هایش انجام می‌دهند، اضافه کرد: به حول قوه الهی در تمام مواردی که بین ایران و آمریکایی‌ها مسائلی پیش‌آمده، عزت و افتخار مربوط به جبهه حق بوده و ذلت مربوط به جبهه باطل یعنی شیطان بزرگ بوده است.

فدوی خاطرنشان کرد: ابعاد دشمنی آمریکا بیش از گذشته شده است اما آنها کمتر به نتیجه رسیده‌اند؛ آمریکا و همه دشمنان منطقه‌ای مصمم شده‌اند که جبهه حق و مقاومت را از بین ببرند اما باید بدانند که پیروزی از آن جبهه حق است.

وی افزود:‌ طی سال‌های طولانی بیش از ۲۰۰ هزار شهید برای پیروزی و نگه داشتن انقلاب جان خود در را فدا کرده و همه ملت ایران اسلامی نیز باید راه آنها را دنبال کنند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - آمدنیوز درباره زهرا لاریجانی چطور خبر جعل می‌کند؟

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد:‌ طی ۴۰ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته، اتفاقات بسیاری از سوی دشمنان علیه کشور رخ‌ داده است و مردم در همه صحنه‌ها علیه تهدیدات دشمنان ایستادگی کردند و با تحقق وعده الهی، روزبه‌روز بر قدرت و دستاوردهای این انقلاب افزوده‌ شده است.

فدوی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به قدرتی منع کننده تبدیل‌ شده است، اضافه کرد:‌ همین قدرت بازدارندگی سبب شد که رئیس‌جمهور اسبق آمریکا اذعان کند که چون ایران نمی‌خواست ما نتوانستیم در سوریه موفق شویم.

انتهای پیام/ی

این خبر را به اشتراک بگذارید :