حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه شمس آباد، با اشاره به اظهارات شهردار و برخی از اعضای شورای شهر تهران علیه دوره تصدی قالیباف در شهرداری گفت: اخیرا می‌بینیم وقتی مسئولان جدید روی کار می‌آیند بجای اینکه به فکر خدمت به مردم باشند سعی دارند مشکلات را گردن مسئولان قبلی بیاندازند.

وی افزود: در همین رابطه می‌بینیم که برخی از مسئولان شهرداری و شورای شهر آقای قالیباف را به بستن قراردادهای غیرقانونی متهم کردند. مسلما اگر تخلفی صورت گرفته باید رسیدگی شود ولی اینکه بخواهیم از یک مسئله راه فراری برای ناتوانی خود ایجاد کنیم به نظر ما درست نیست.

اخگرپور تاکید کرد: ما از مسئولان قوه قضائیه و سازمان بازرسی کشور می‌خواهیم به این مسئله ورود پیدا کنند و اگر قراردادی غیرقانونی نوشته شده با خاطیان برخورد شود و اگر هم این مسائل شایعه‌سازی باشد و عده‌ای می‌خواهند با این اقدامات اذهان عمومی را منحرف کنند هم باید پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: البته در اخبار آمده بود که قوه قضائیه اعلام کرده که اگر شهرداری تهران گزارشی بدهد رسیدگی می‌کنند، حال اگر واقعا چنین چیزی وجود داشته مسئولان شهرداری باید گزارش بدهند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : نماینده مردم خوی در مجلس تأکید کرد لزوم پرهیز دولت از تکیه به اوراق مشارکت/ دولت بدهکار می‌شود

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :