علیرضا فیروزی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با شمس آباد ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدام اخیر دادگاه تونس در ممنوع کردن ورود ورزشکاران رژیم صهیونیستی به این کشور برای حضور در مسابقات تکواندو، گفت: قطعا دادگاه تونس با اقدام خود گامی مثبت و پراهمیت در مسیر مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی و در جهت دفاع از امینت ملی تونس برداشته است.

 وی افزود: جنایت‌های رژیم صهیونیستی در سراسر جهان اکنون بر کسی پوشیده نیست و با وجود سیاهنمایی های خود و همپیمانانشان، امروز شاهد یک روند نزولی در عرصه روابط آنها با کشور های مستقل و آزاده هستیم.

فیروزی گفت: اگر چه ممکن است در نگاه اول، رای دو فوریتی دادگاه تونس در خصوص جلوگیری از حضور ورزشکاران اسرائیلی در خاک این کشور، برای دلبستگان غرب اقدامی افراطی بنظر بیاید اما قطعا نشان دهنده هوشیاری این کشور در مواجهه با متداول سازی روابط با رژیم صهونیستی است.

مسئول واحد بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل خاطرنشان کرد: کشور های مختلف وقتی جنایات اسرائیل در قبال مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین را مشاهده می‌کنند نباید با سکوت خود در قبال این جنایات، از این رژیم پشتیبانی کنند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - وزیر کار: قدرت خرید جامعه کارگری کاهش یافت

وی افزود: قطعا ما از شکایت هیئت ملی پشتیبانی از مقاومت فلسطین در تونس و رای قاطع دادگاه این کشور پشتیبانی می‌کنیم و آنرا گامی مثبت در مسیر مبارزه با اسرائیل می‌دانیم.

علیرضا فیروزی در پایان با تاکید بر لزوم مبارزه همه جانبه با اسرائیل گفت: مبارزه با رژیم صهیونیستی ابعاد مختلفی دارد و لازم است در همه زمینه ها و با تمام قوا و نیز با بهره گیره از همه امکانات لازم مجاهدت کنیم تا هرچه سریعتر نابودی این غده سرطانی را برای همیشه رقم بزنیم.

گفتنی است دادگاه تونس در حکمی ورود ۴ ورزشکار رژیم غاصب صهیونسیتی به این کشور برای حضور در مسابقات تکواندوی کسب سهمیه المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین را ممنوع کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :