فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، اظهار داشت: اعضای کمیسیون عصر امروز از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

وی بازدید انجام شده را مثبت ارزیابی کرد و افزود: همچنین گزارشی از سوی مسئولان پارک فناوری ارائه شد سپس،‌ بازدیدی از مجموعه انجام شد و نهایتا جلسه‌ای با آقای ستاری معاون فناوری ریاست‌جمهوری برگزار شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: در این بازدید همه مباحث معطوف به این بود که باید شرکت کنیم که استار تاپ‌ها شکل یگیرند و از آنها پشتیبانی کرد تا کسب‌ و کارهای جدید رونق پیدا کنند.

احمدی همچنین عنوان کرد: در بخشی از بازدید هم اشاره شد به اینکه بخشی از کارهای جدید در حوزه دولت است مانند تامین الکترونیکی. چرا که دولت و نیروهای مسلح در کشور بزرگترین مصرف کننده هستند و بازار بسیار بزرگی دارند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: یکی از کارها برای اینکه اینکه کسب و کارهای جدید شکل بگیرد این است که  سامانه تامین الکترونیکی مستقر شود آنهم برای شفاف سازی فضاهای کسب و کار و خرید و فروش و تامین.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - عمق رأفت شهید لاجوردی

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در خاتمه عنوان کرد که در کنار همین استارتاپ‌ها، بخش خصوصی شرکت بسیار خوبی می‌تواند کند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :