فریدون احمدی نماینده مردم زنجان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، اظهار داشت: اعضای کمیسیون عصر امروز از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

وی بازدید انجام شده را مثبت ارزیابی کرد و افزود: همچنین گزارشی از سوی مسئولان پارک فناوری ارائه شد سپس،‌ بازدیدی از مجموعه انجام شد و نهایتا جلسه‌ای با آقای ستاری معاون فناوری ریاست‌جمهوری برگزار شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: در این بازدید همه مباحث معطوف به این بود که باید شرکت کنیم که استار تاپ‌ها شکل یگیرند و از آنها پشتیبانی کرد تا کسب‌ و کارهای جدید رونق پیدا کنند.

احمدی همچنین عنوان کرد: در بخشی از بازدید هم اشاره شد به اینکه بخشی از کارهای جدید در حوزه دولت است مانند تامین الکترونیکی. چرا که دولت و نیروهای مسلح در کشور بزرگترین مصرف کننده هستند و بازار بسیار بزرگی دارند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: یکی از کارها برای اینکه اینکه کسب و کارهای جدید شکل بگیرد این است که  سامانه تامین الکترونیکی مستقر شود آنهم برای شفاف سازی فضاهای کسب و کار و خرید و فروش و تامین.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : عبارت نقل شده درباره «دیدار دو لُر» خیالی است

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در خاتمه عنوان کرد که در کنار همین استارتاپ‌ها، بخش خصوصی شرکت بسیار خوبی می‌تواند کند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :