به گزارش حوزه دولت شمس آباد پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: رئیس جمهور در اولین سفر استانی دولت دوازدهم؛ روز شنبه ۱۱ آذر ماه و برای سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان سفر می‌کند.

اسماعیلی افزود: روحانی به همراه چندین از معاونین خود، وزرا و مسوولان مرتبط با ورود به زابل و دیدار با مردم خونگرم و مومن این خطه، سفر خود به استان سیستان و بلوچستان را آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور سپس به زاهدان سفر می‌کند و علاوه بر دیدار با گروهی از برگزیدگان استان، دستور افتتاح یا آغاز به کار پروژه های عمرانی متعددی در این استان را صادر خواهد کرد.

اسماعیلی افزود: با توجه به در پیش بودن مناسبت ملی ۱۶ آذر و همچنین در ایام پر برکت هفته وحدت، روحانی در مراسمی که به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه زاهدان برگزار می‌شود، حضور خواهد یافت. در این برنامه نمایندگان تشکل‌های دانشجویی فعال در دانشگاه‌ها نیز شرکت دارند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - چرا عربستان منکر میانجی‌گری با ایران شده است؟

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور، برنامه‌های رئیس جمهور در روز دوم سفر به سیستان و بلوچستان را، افتتاح اسکله بندر شهید بهشتی چابهار، شرکت در شورای اداری استان و نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :