به گزارش خبرنگار حوزه احزاب شمس آباد، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (دوشنبه) در حاشیه مراسم ختم فرزند احمد توکلی در اجتماع خبرنگاران پیرامون جلسه‌ای که در دفترش در رابطه با سؤال از رئیس‌جمهور برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه به‌نوعی برای ایجاد هماهنگی بین امضاکنندگان بود.

وی ضمن اشاره به جلسه‌ای که در کمیسیون اقتصادی تشکیل شد و نمایندگان دولت در آن به سؤالات پاسخ دادند، تصریح کرد: نمایندگان اماده در آن جلسه از اتفاقاتی که در این جلسه افتاد تا درنهایت امضاکنندگان تصمیم بگیرند که به امضا خود بابت سؤال از رئیس‌جمهور باقی بمانند یا خیر.

مطهری افزود: اگر تا سه‌شنبه آینده امضاکنندگان مصر به سؤال از رئیس‌جمهور باشند و تعدادشان بالای ۷۳ نفر باشد، رئیس‌جمهور تا یک ماه فرصت دارد به صحن علنی مجلس بیاید و پاسخگوی سؤالات باشد و اگر امضاها در حدنصاب باشد احتمال دارد روز سه‌شنبه آینده طرح سؤال از رئیس‌جمهور کلید بخورد.

وی با اشاره به استیضاح وزیر راه و کار گفت: این روزها مجلس مشغول رسیدگی به بودجه است و فرصت برای این استیضاح‌ها نیست، امضاهایی برای این موضوعات اجتماع شده که باید روال خود را طی کند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : هیات رئیسه تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه تعیین شد

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :