به گزارش شمس آباد از شهرضا، فضل‌الله کفیل ظهر امروز در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان شهرضا با بیان اینکه بسیج یک نیروی الهی و محصول خداباوری و ایمان نیروهای مقاومت اسلامی است، اظهار کرد: بسیج و بسیجی امروز پاسدار خون شهدا و ادامه دهنده راه راستین انقلاب اسلامی هستند.

وی با تأکید بر اینکه اقتدار این نیرو در کشورهای اسلامی تا جایی بود که دسیسه استکباری برای پرورش داعش در مقابل آن شکست خورد، افزود: بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامی و یکی از ارزشمندترین یادگارهای امام راحل است که در طول ۳۹ سال عمر با برکت خود، خدمات و اقدامات ارزشمند و شایسته‌ای را به ملت و نظام اسلامی ارائه کرده است.

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه نیروهای مقاومت در برابر تفکر تروریستی صهیونیسم به پیروزی رسیدند، گفت: داعش با پول کشورهای عرب منطقه تشکیل شد و برای تحقق آرمان نهایی خود یعنی تشکیل حکومت بزرگ عراق و شام از انجام هیچ جنایتی کوتاهی نکرد اما با اقدام به موقع نیروهای رزمنده و هوشیاری و تبعیت از فرمانده معظم کل قوا شکست خوردند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : تنها راه نیل به امنیت منطقه‌ای تمرکز بر راه‌حل سیاسی است

وی با بیان اینکه امروز بسیج یکی از قدرتمندترین بازوان ولایت و به عنوان مردمی‌ترین نهاد است، بیان داشت: بسیج همیشه گوش به فرمان ولایت بوده و در همه عرصه‌های مختلف خوش درخشیده است.

کفیل با بیان اینکه امروز بسیج در تمام دنیا جان گرفته تا داعش و گروه‌های تکفیری و سلفی را نابود و ریشه‌کن کند، افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی با ایجاد و تقویت داعش برای ۳۰ سال آینده منطقه پیش‌بینی می‌کردند و در طرحی سازماندهی شده یک زمینه‌سازی ۳۰ ساله را برای غلبه تفکر صهیونیسم دنبال می‌کردند.

وی اظهار کرد: اگر در برابر اقدامات ظالمانه و وحشیگری داعش در منطقه ایستادگی نمی‌شد مسلمانان منطقه ۳۰ سال شاهد خونریزی و غارت اموال خود بودند و در نهایت نیز چاره‌ای جز تسلیم نداشتند.

جانشین قرارگاه امنیتی امیرالمؤمنین سپاه صاحب الزمان(عج) با تأکید بر اهمیت بصیرت و آگاهی در صیانت حریم ولایت و نگه داشتن روحیه انقلابی و ولایتمداری، گفت: تدابیر هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا در ایجاد ساز و کار مناسب و جهت‌دهی نیروهای مقاومت در مقابله با گروه تروریستی داعش موقعیت را به گونه‌ای پیش برد که در نهایت پیروزی جهان اسلام و شکست استکبار جهانی را به دنبال داشت.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - به فتنه‌گران اجازه موج‌سواری ندهید

وی تأکید کرد: تفکر بسیجی جهان اسلام را در برابر هرگونه تجاوزی بیمه کرده و بزرگترین قدرت منع کننده جهان اسلام را ایجاد کرده است.

انتهای پیام/چ

این خبر را به اشتراک بگذارید :