به گزارش شمس آباد از قم، حجت‌الاسلام سید عباس موسوی ظهر امروز در دیدار آیت‌الله علوی‌گرگانی ضمن تبریک پاک‌سازی شکست داعش اظهار کرد: بدون تردید این پیروزی و پیروزی‌های مشابه به دلیل پشتیبانی‌های بزرگانی بوده که امیدواریم خداوند حافظ آنها باشد.

وی خاطرنشان کرد: حشدالشعبی، نیروهای امنیتی و ارتش عراق شایستگی خود را اثبات کردند و توانستند برنامه‌ها و نقشه‌های استعماری را با شکست روبه‌رو کنند.

نماینده دبیرکل جنبش نجبا در ایران با اشاره به اثرات پیروزی‌ها به دلیل حرکت نجبا گفت: نجبا به دلیل آنکه توانست ابزارهای دست آمریکا‌یی‌ها یعنی داعش و دیگر گروه‌ها را به نابودی بکشاند مورد تجاوز شدید از سوی آمریکایی‌ها و دیگران قرار گرفته و حتی تا جایی که کنگره آمریکا جنبش حزب‌الله نجبا را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد و کنگره به رئیس جمهور آمریکا سه ماه فرصت داده تا این تصمیم را به اجرا درآورد.

وی خاطرنشان کرد: سبب خوشحالی است که واکنش‌های بسیار افتخارآمیز از سوی ملت عراق در برابر این تصمیم آمریکایی‌ها انجام شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : دنیاطلبی مسئولان عامل عدم رشد کشور است/ افزایش مشکلات با حضور آمریکا

موسوی ادامه داد: تمام نهادهای جامعه مدنی، گروه‌های مختلف مقاومت، نمایندگان پارلمان و دولت عراق این تصمیم را محکوم کردند و آن را دخالت در امور داخلی عراق و تصمیمی ظالمانه قلمداد کردند.

وی با اشاره به موضع علمای بزرگ در برابر این تصمیم آمریکایی‌ها گفت: موضع علما بسیار افتخارآمیز بود و به طور قاطع این تصمیم را رد کرده و با شدیدترین عبارات آن را محکوم کردند.

نماینده دبیرکل جنبش نجبا در ایران عنوان کرد: اعلام می‌کنیم همچنان بر عهدی که بستیم باقی هستیم و بر روش خود ادامه می‌دهیم، تصمیمی که کنگره آمریکا گرفته سبب افتخار و عزت ما است و روزی که این تصمیم گرفته شد روزی از ایام‌الله و عید خود می‌دانیم زیرا دلالت بر این دارد که ضربه محکمی به آنها زدیم و نقشه‌های آنها را باطل کردیم.

وی ادامه داد: همچنان نیروهای نجبا در عراق، سوریه پایدار ایستاده است و در آمادگی کامل به سر می‌برد.

موسوی عنوان کرد: دبیر کل مقاومت شیخ اکرم الکعبی این نکته را تصریح کردند که اگر دولت سوریه به ما اجازه رسمی دهد آمادگی کامل داریم که حتی تا جولان را پاک‌سازی کنیم.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : جنگ توئیتری درباره ناآرامی‌ها

وی با بیان اینکه این آمادگی سبب ترس و نگرانی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها شده است، گفت: نجبا از نظر تعداد و تجهیزات در آمادگی کامل به سرمی برد و منتظر اشاره فرماندهی است تا این عملیات را انجام دهد و به یاری خداوند در این عملیات پیروز خواهد بود.

نماینده دبیرکل جنبش نجبا در ایران ادامه داد: همچنین نجبا اعلام رسمی کرده که آماده هستیم اگر حزب‌الله لبنان مورد تعرض صهیونیست‌ها قرار گیرد؛ در یک سنگر با آنها باشیم و از برادران لبنانی خود دفاع کنیم.

وی عنوان کرد: حرکت نجبا اهداف بلند دارد و آماده است که از مسلمانان و مقدسات اسلام در هر مکانی دفاع کند و خود را محدود به مرزهای معین نمی‌داند این اهداف اقتضا می‌کند در هر مکانی به دفاع از مقدسات در سوریه، ‌لبنان و ‌فلسطین بپردازد.

انتهای پیام/ی

این خبر را به اشتراک بگذارید :