به گزارش گروه دیگر رسانه‌های شمس آباد، امیر خجسته نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «آتیه» با اشاره به مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی- اعتباری گفت: در همین زمینه از مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و دارایی سوال کردم اما وزیر نتوانست جواب قانع کننده ای بدهد و سوال برای بررسی بیشتر به صحن مجلس ارجاع شد.

وی با بیان اینکه وزیر اقتصاد باید در روزهای آینده با حضور در صحن مجلس به سوالات بنده پاسخ دهد، افزود: متاسفانه بانک مرکزی هیچ نظارتی بر موسسات مالی- اعتباری ندارد و مردم سرمایه های زندگی خود را به این موسسات دادند اما تکلیف این سپرده ها مشخص نیست.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس تصریح کرد: سوال ما از کرباسیان وزیر اقتصاد این است که چطور بانک مرکزی یک خطای کوچک در بانک ها را رصد می کند و متوجه می شود اما از میلیاردها پول سپرده گذاران موسسات مالی- اعتباری بی خبر است.

خجسته تصریح کرد: اگر کرباسیان در صحن مجلس جواب قانع کننده ای ندهد، اعلام می کنم که از جواب وی قانع نشدم تا در صحن مجلس به وزیر برای دادن کارت زرد رای گیری شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : اتهام زنی و ادعاهای بی‌اساس نماینده سازمان محیط زیست نسبت به منتقدان محصولات تراریخته - شمس آباد

گفتنی است کارت زرد به معنای نارضایتی مجلس از عملکرد یک وزیر است و چنانچه یک وزیر سه بار کارت زرد دریافت کند، در معرض استیضاح قرار می گیرد.

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و شمس آباد صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :