به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی شمس آباد، تازه‌ترین بررسی‌هایی که در ارتباط با مصرف الکل در جامعه آمریکا انجام شده است، حکایت از آن دارد که از هر ۶ نفر در آمریکا حداقل یک نفر به طور مداوم الکل مصرف می‌کند. 

طبق گزارش سی‌دی‌سی که روز گذشته منتشر شد، بیش از ۱۶ درصد بزرگسالان هر روز الکل مصرف می‌کنند. 

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا در تازه‌ترین گزارش خود به مرگ ۸۸ هزار آمریکایی در سال ۲۰۱۷ و بر اثر مصرف الکل اشاره کرده است؛ ضمن اینکه مصرف الکل موجب خسارت ۲۴۹ میلیارد دلاری به دولت این کشور شده است. 

دکتر رابرت برور، محقق اصلی این پژوهش در سی‌دی‌سی می‌گوید:‌ «یافته‌های ما نشان می‌دهد، اهمیت استفاده از یک رویکرد جامع برای جلوگیری از مصرف الکل با تمرکز بر کاهش تعداد دفعات مصرف و میزان مصرف آن، بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود».

ابتلا به انواع سرطان‌ها، بیماری‌های قلبی، زوال عقل و نارسایی کبدی از مهم‌ترین بیماری‌هایی است که در پی مصرف الکل رخ می‌دهد. 

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : یادداشت/ محمدجواد اخوان برجام منهای آمریکا

علاوه بر پژوهش جدید سی‌دی‌سی، مطالعه دیگری نشان داده، از ابتدای سال ۲۰۰۶ تا ابتدای سال ۲۰۱۵ مصرف الکل در میان مردم آمریکا بیش از ۶۱ درصد افزایش یافته است و زنان این کشور بیش از مردان آن الکل استفاده می‌کنند.

همچنین طبق گفته مؤسسه ملی سوء مصرف الکل، بیش از ۷۰ درصد افراد ۱۸ ساله و بالاتر اعلام کرده‌اند که در سال گذشته الکل مصرف کرده‌اند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : بعضی نقش‌ها را اشتباه پذیرفتم/ خانم درخشنده درگوشی به بازیگران تذکر می‌دهد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :