شاهد سری دوم «بهترین شو» خواهیم بود
در ادامه مسلمی در پاسخ به سوال ضیا درباره ادامه پیدا کردن مجموعه «بهترین شو» خبر داد: ان شاءالله سازو کار برنامه «بهترین شو» انجام می‌شود تا شاهد سری دوم آن باشیم.
وی درباره حضور در مناطق زلزله زده توضیح داد: گروه طلوع بی‌نشان‌ها قرار بود اجتماع آوری کانکس داشته باشند، از ما دعوت کردند و ما هم قرار شد همدستی کنیم تا مردم مشارکت کنند. ما هم یک کاری را آماده کردیم. حالا هم که قرار است برای ساخت و ساز اقدام کنند.

در ۴۸ سالگی در رشته روانشناسی درس می‌خوانم
مسلمی درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود گفت: در ۴۸ سالگی مشغول درس خواندن در رشته روانشناسی هستم تا لیسانس بگیرم. یک کار سینمایی به نام «پریناز» هم در ژانر کودک داشتم که فیلمنامه آن را نوشته‌ام.
وی در پاسخ به سوال ضیا درباره جدایی از عمو قناد بیان کرد: من اولین کارم را با مجید قناد کار کردم و کسی که دستم را گرفت او بود. اول خدا و بعد ایشان خیلی همدستی کرد تا اولین کار من شکل بگیرد.

ما با تهیه کننده‌های زیادی کار کردیم و از آنها گسستن شدیم اما قصدمان سواستفاده نبود
این هنرمند در پاسخ به اینکه آیا عموهای فیتیله‌ای دنبال به شهرت رسیدن از طریق قناد و بعد رها کردن او بودند؟ تصریح کرد: گروه ما با تهیه کننده‌های زیادی چون ذاکری، طبیبی، مناجاتی و در مجموع ۷، ۸ تا تهیه‌کننده کار کرده است. به هر حال همه همکاری‌ها ادامه پیدا نمی‌کند، نمی‌شود گفت اگر همکاری با کسی به پایان رسید، یعنی ما می‌خواستیم از همکارمان سواستفاده و سپس او را رها کنیم! اگر چنین تفکری داشته باشیم زیر پای خودمان را خالی کردیم.
مسلمی یادآور شد: خود من کارم را با آقایان خسرو احمدی و عیسی یوسفی‌پور آغاز کردم و در ادامه آقای گلی و سپس آقای حلیم به ما اضافه شدند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : بوسیله انجمن اسلامی دانشجویان صورت گرفت برگزاری جشن نابودی داعش در دانشگاه خوارزمی با حضور دانشجویان طیف‌های مختلف

اگر دعوای ما را به بچه‌ها ربط نمی‌دادند بهتر بود
این کارگردان تأکید کرد: این سوال خوبی است چون مخاطب هم این سوال را دارد. اگر مدیریتی که آن زمان بود دعوای ما را به بچه‌ها ربط نمی‌داد بهتر بود. یعنی می‌گذاشتند برنامه ادامه پیدا کند، نه اینکه گروهی جایگزین شود.
وی همچنین درباره ساختار مناسب برنامه‌های کودک اظهار کرد: ۱۰، ۱۵ سال پیش با آقای نعیمی مدیر گروه کودک آن زمان صحبت می‌کردیم تا جمعه‌ها کاری کنیم خانواده ها دور هم اجتماع شوند. چون اگر برنامه فقط مختص کودک باشد، می‌توان به آن ایراد گرفت.

کار کودک، یکی از ضعف‌های جدی سازمان صداوسیما است
مسلمی در پایان گفت: همه دنیا دارند روی کار کودک تمرکز می‌کنند و ما این بحث را رها کردیم. این یکی از ضعف‌های جدی سازمان است و امیدوارم نگاه جدی به بچه ها داشته باشند. آینده را بچه ها می سازند اما در تمام فضاها دارند تهدید می شوند، از فضای مجازی گرفته تا آسیبهای اجتماعی و…
علی حلیم نیز در سخنانی درباره مجموعه «بهترین شو» اظهار کرد: آقای آقایی تهیه‌کننده «بهترین شو» این ایده را از خیلی وقت پیش داشت و سرانجام موفق شدیم آن را عملی کنیم. ۱۰ نفر در این برنامه به مرحله نهایی رسیدند که ۳ نفر از آنها را مردم انتخاب کردند.
وی افزود: درباره این برنامه با محدودیت‌هایی که در ایران داریم عملا نمی‌شود گفت این افراد بهترین‌ها هستند. در زمینه‌های مختلف به ویژه دختر خانم‌ها مغفول واقع می‌شوند و نمی‌توانند خودشان را عرضه کنند.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : شمس آباد - رادیو باید بتواند جریان سازی کند

سری دوم «بهترین شو» در شهرستانها
این بازیگر درباره ادامه یافتن «بهترین شو» نیز توضیح داد: برای شهرستانها هم فکر و برنامه‌ریزی کردیم و در سری دوم به استانها خواهیم رفت.
حلیم در خصوص زلزله کرمانشاه گفت: ما هفته پیش از طرف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای بچه‌های کرمانشاه اسباب بازی بردیم و شنبه هفته آینده هم به آنجا می‌رویم تا برایشان برنامه اجرا کنیم.
زورش را من زدم به اسم آقای علیدوستی تمام شد!
وی همچنین با بیان اینکه قرار است به زودی در یک فیلم سینمایی بازی کنم، خاطره جالبی از خودش را اینطور تعریف کرد: یک شب با خانمم در مسیر خانه بودم. دیدم ماشین کسی خراب شده، گفتم هل بدهم و او را همدستی کنم. آخرش که ماشینش روشن شد، گفت آقای علیدوستی خیلی ممنونم! گفتم ای بابا این همه من زور زدم، به اسم آقای علیدوستی تمام شد!
این هنرمند تأکید کرد: آقای علیدوستی یکی از اسطوره‌های فوتبال ما است که بی‌نظیر است. پدر خانم ترانه علیدوستی از همکاران خوب ما هم هست.

ارتباط تنگاتنگی با آقای قناد نداریم
حلیم در پاسخ به سوال ضیا مبنی بر اینکه آیا از آقای قناد خبر دارید، اظهار کرد: با آقای قناد ارتباط تنگاتنگی نداریم اما همیشه پشتکار او را تعریف می‌کنم. هم نسلی‌های ما با او خاطرات زیادی دارند. یادم است برنامه «خنده بازار» با برنامه ما شوخی می‌کرد و از آقای قناد می پرسیدم ناراحت نمی‌شوی؟ می گفت نه معلوم است برنامه مان دیده می شود که حالا با آن شوخی می‌کنند.
وی ادامه داد: آقای قناد جزو بهترین‌ها در حوزه کار کودک است و فقط گاهی اختلاف سلیقه پیش می‌آید. ما ۷ سال با او برنامه داشتیم و تهیه کننده اول برنامه هم خودش بود اما به دلایلی که گفتنش درست نیست، ارتباطمان قطع شد. اختلاف سلیقه طبیعی است. حتی در زندگی زناشویی هم شاهد این موضوع هستیم. ما یک جاهایی نباید گذشت کنیم و بگوییم که مثلا از فلان رنگ خوشمان نمی‌آید. چون اگر همچنان به پوشیدن لباس با رنگی که دوست نداریم ادامه بدهیم، کم کم این کار به وظیفه‌مان تبدیل می شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : آموزش نحوه فعال سازی رادیو اف ام پنهان در گوشی های هوشمند

مجبور شدیم برای اینکه مقابل آقای قناد نایستیم از گروه گسستن شویم
این بازیگر همچنین تصریح کرد: بعضی وقت‌ها لازم است پدری وجود داشته باشد و پدری کند، تشری بزند و بچه‌ها را سر جایش بنشاند. اما چون این پدر و مدیریت در آن زمان وجود نداشت، ما مجبور شدیم برای اینکه توی روی آقای قناد که برای ما عزیز است نایستیم، از گروه گسستن شویم.
در «فرمول یک» همچنین حمید گلی نیز درباره آخرین برنامه‌شان توضیح داد: مشکلی که در «بهترین شو» داشتیم این بود که وقتی به افرادی می‌گوییم ممکن است در مرحله بعد نباشی، دچار حال بد شوند. برای همین موضوع یک خانم روانشناس در تیم ما بود تا از هر آسیبی جلوگیری کنیم.

تئاتر کودکی کارگردانی کردم که از ۲۰ آذر روی صحنه می‌رود
وی در پایان اعلام کرد: یک تئاتر کودک را آماده کردم که دو کودک هم در آن بازی می‌کنند و به خاطر مدرسه رفتن بچه‌ها هماهنگی‌ها قدری دشوار بود. کار هم بد نشده و از ۲۰ آذر در تالار هنر روی صحنه می‌رود.
«فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیاء به تهیه کنندگی افشین حسین خانی، شنبه تا چهارشنبه ها پس از اذان مغرب از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :