به گزارش گروه دیگر رسانه‌های شمس آباد، محمداسماعیل سعیدی، نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به ارسال لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم  هم زمان با برتری‌های محور مقاومت علیه تروریست‌ها در منطقه اظهار داشت: تعریف غربی‌ها از تروریسم متفاوت است آن‌ها جنبش‌های آزادی بخش و حرکت‌های استقلال طلبانه مردمی که در جهت مبارزه با نظام سلطه صورت می‌گیرد را برابر با تروریسم می‌دانند.

وی افزود: این در حالی است که ما هر جریانی که بخواهد علیه خواست ملت‌ها و منافع مشروع آن‌ها با پشتیبانی نظام سلطه همچون جریان تکفیری به کشتار مردم بی گناه اقدام کند را تروریسم تلقی می‌کنیم.

سعیدی تصریح کرد: معتقدم در چنین شرایطی نباید وارد این گونه ماجرا‌ها شویم آن‌ها از یک سو می‌خواهند که ما با دست خودمان موفقیت هایی که داشتیم را زیر سوال ببریم و از سوی دیگر در آینده نیز می‌خواهند حلقه مقاومت در منطقه را تحت فشار قرار دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آن‌ها به دنبال این هستند که جریان مقاومتی که باعث شد کشورهایی نظیر عراق، سوریه و لبنان از خطر جریان تکفیری تروریستی داعش خلاصی دهد را مجددا وارد معرکه هایی کنند که خود در پشت صحنه آن‌ها را مورد پشتیبانی قرار می‌دهند.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : یادداشت/ رضا سراج تاملی بر اقدام آمریکا و ترامپ

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و شمس آباد صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :