یخچال های سری FSR سامسونگ (Samsung Food Showcase Refrigerator) دارای ویژگی‌هایی هستند که به شما همدستی می‌کنند آشپزی بهتر و راحت‌تری داشته باشید.

صبح کمی زودتر از خواب بیدار شدم. تصمیم گرفتم حالا که فرصت هست یک صبحانه مفصل برای خودم آماده کنم. انتخابم مثل خیلی از روزهای مشابه، املت پنیر بود. با روحیه‌ای آماده داخل یخچال را به دنبال پنیر گشتم. بعد از کلی جابجا کردن لوازم داخل یخچال، نهایتا بسته پنیر را پیدا کردم. اما ظاهرا مدت‌ها آن پشت از دید من پنهان بوده، چون از تاریخ انقضایش یک هفته گذشته بود.

با دلخوری تصمیم گرفتم روزم را با یک نیمروی ساده بسازم. ماهی‌تابه و روغن را آماده کردم اما بعد از کلی گشتن فهمیدم کارتون تخم مرغی که گوشه‌اش از لابلای شیشه‌های مربا و خیارشور دیده می‌شد، خالی است. حالم گرفته شد و یک لقمه نان و پنیر را برداشتم و از خانه بیرون زدم.

یخچال های سری FSR سامسونگ ؛ راه حلی برای تمام مشکلات

در محل کارم هم هنوز عنق بودم. همکارم سارا دلیل ناراحتی‌ام را پرسید. موضوع را برایش تعریف کردم. جالب اینکه او هم تجربه‌ای نزدیک مشابه اما برای وعده‌ای مهم‌تر و نزدیک سر رسیدن مهمانانش داشت. می‌گفت بعد از آن روز به این نتیجه رسیدم برای مدیریت درست آشپزخانه‌ام باید بتوانم همه محتویات یخچال را با یک نگاه اجمالی ببینم. با خیلی‌ها مشورت کردم و نهایتا متوجه شدم این امکان حالا در یخچال های سری FSR سامسونگ (Samsung Food Showcase Refrigerator) وجود دارد. نمونه‌های مختلفش را دیدم و فروشنده برایم توضیح داد که این یخچال با دو درب کاملا مجزا در قسمت یخچال امکان دسترسی سریع و آسان به مواد غذایی را فراهم می‌سازد. درب شوکیس Showcase درب خارجی است که دسترسی به مواد غذایی پر مصرف را بدون نیاز به باز کردن در اصلی امکان‌پذیر می‌کند. قسمت داخلی هم می‌تواند برای مواد غذایی کم‌ مصرف‌تر و بزرگ‌تر مورد استفاده قرار گیرد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : دفتر آیت‌الله مکارم‌شیرازی اعلام کرد خبر معاون رئیس جمهور در امور زنان منتسب به آیت‌الله مکارم‌شیرازی کذب محض است

یخچال های سری FSR سامسونگ

می‌گفت با یخچال های سری FSR سامسونگ حتی آشپزی‌ هم ساده‌تر و بهتر شده است. گسستن از اینکه تنها با یک نگاه می‌توان فهمید مواد لازم برای پختن چه غذاهایی را داریم، همه چیز همیشه در دسترس است و دیگر نیازی به گشتن داخل قفسه‌ها برای پیدا کردن آنها نیست. ظاهرا قفسه‌های یخچال های سری FSR سامسونگ به شکلی طراحی شده که می‌توان مواد غذایی هرکدام از اعضای خانواده را به صورت گسستن و در جایی در دسترس خودش چید.

جالب این‌که می‌گفت این یخچال جدید حتی برای بچه‌ها هم یک نعمت شده است. چون حالا می‌تواند قوطی‌های آب پرتقال را در طبقات پست‌تر و جایی بچیند که پسر کوچکش سامان خیلی راحت بتواند آنها را بردارد. از طرفی دیگر نگران نیست که سامان بارها در یخچال را باز کند زیرا وجود در دوم مانع خارج شدن هوای سرد می‌شود. یعنی فشار اضافه‌ای به موتور وارد نمی‌شود.

به من توصیه ‌کرد حتما خرید این یخچال‌ها را بررسی کنم. چون می‌داند من تا چه حد نسبت به بو حساس هستم. فروشنده برایش توضیح داده بود که یخچال های سری FSR سامسونگ قابلیتی به اسم تویین کولینگ پلاس (Twin Cooling Plus) دارد که بخش‌های یخچال و فریزر را به صورت جداگانه خنک می‌کند. یعنی بوی مواد غذایی مختلف با هم ترکیب نمی‌شود و دیگر وقتی بسته سبزی را برای پختن قرمه‌سبزی بیرون بیاورم، بوی ماهی از آن استشمام نمی‌کنم. مهم‌تر از همه اینکه با این ویژگی رطوبت مواد غذایی تا ۷۰ درصد نگه داشتن می‌شود و به زبان ساده می‌توان گفت در این مدل از یخچال‌ها مواد غذایی نسبت به یخچال‌های متداول ۲ برابر ماندگاری بیشتری دارند. این جوری میشه با خیال راحت خرید هفتگی رو انجام داد و کار تازه نگه چسبیدن اون رو به یخچال سپرد.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : شمس آباد - مناطق آزاد به آفت بزرگ اقتصاد تبدیل شده‌اند

یخچال های سری FSR سامسونگ

جالب‌تر اینکه گفته بود با این فناوری همه قسمت‌های یخچال به صورت یکسان خنک می‌شود. یعنی دیگر مجبور نیستم مثل یخچال‌های معمولی، مواد غذایی‌ حساس‌تر را در ردیف‌های بالاتر بچینم و می‌توانم هر چیزی را در هر جایی که برایم راحت‌تر است قرار دهم. گردش یکسان و مداوم هوا در همه بخش‌ها هم باعث می‌شود مواد غذایی داخل یخچال مثل روز اول‌شان تازه و سالم باقی بمانند.

سارا از آن آدم‌هایی است که به‌ شدت به زیبایی خانه‌اش اهمیت می‌دهد. پس می‌دانستم حتما این مسئله را هم مدنظر داشته اما با این وجود خودش برایم توضیح داد کیفیت همه مواد و فلزات بدنه یخچالش بسیار بالاست و وجود یک روکش درخشان هم باعث شده زیبایی آن بسیار چشمگیر باشد.

حالا که خودم هم بعد از کلی بررسی یکی از یخچال های سری FSR سامسونگ را خریدم، با اطمینان می‌گویم برای کسی مثل من که تا این حد به نظم و زیبایی آشپزخانه‌اش حساس است و از طرفی کوشش می‌کنم هزینه مواد غذایی خانواده‌ را کاملا مدیریت کنم، این سری از یخچال های سامسونگ یک نعمت بزرگ است. بودن آن در آشپزخانه این حس را به من می‌دهد که برای مدیریت کردن مواردی که گفتم، یک دستیار در کنار خودم دارم. این یخچال‌ها در بازار ایران در سه مدل FSR14 ، FSR 12 و FSR2 موجود است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : مقایسه سرفیس لپ تاپ با سرفیس پرو ۴ مایکروسافت

این خبر را به اشتراک بگذارید :