به گزارش گروه دیگر رسانه‌های شمس آباد به نقل از شمس آباد، ستاره الهلال عربستان که با ثبت ۱۰ گل در لیگ قهرمانان سهم عمده‌ای در حضور آبی‌پوشان در فینال این جام داشت، در مراسم انتخاب برترین‌ها آسیا توانست عنوان مرد سال را به خود اختصاص دهد.

خریبین بعد از کسب این عنوان در نشست خبری خود گفت: جایزه را به مادرم، والدینم و جوانان سوری و طرفداران الهلال تقدیم می‌کنم.کشور ما شایسته  و تشنه شادی و موفقیت است .

همچنین این زشت سوری تیم الهلال پس از کسب این جایزه در گفت و گویی کوتاه با  با خبرنگار ما، درباره این عنوان گفت: خدارا شکر می کنم که توانستم این مقام خوب را به دست بیاورم، آرزوی من این بود که یک بازیکن سوری این مقام را به دست بیاورد.

خریبین در ادامه درباره نایب قهرمانی در آسیا گفت: بازی فینال لیگ قهرمانان خیلی سخت بود و متاسفانه نتوانستیم قهرمان شویم، انشالله در فصل بعد بتوانیم با قهرمانی دل هواداران را شاد کنیم.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : خدمات تلگرام پولی می‌شود؛ غارت بزرگ و مدرن Telegram

مردسال آسیا در انتها درباره پیام های هواداران استقلال در شبکه های اجتماعی گفت: از هواداران استقلال ممنون هستم و امیدوارم که این تیم در لیگ ایران موفق باشد.

خریبین فصل قبل ضمن رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا، با الهلال موفق شد تا قهرمان لیگ عربستان و جام حذفی این کشور شود، او همچنین با ١٠ گل زده برترین گلزن لیگ قهرمانان آسیا شد.

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و شمس آباد صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :