به گزارش گروه بین‌الملل شمس آباد، «دنی دانون» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل اظهارات «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را که خواستار بازنگری در توافق های امضای شده با تل‌آویو و رد میانجیگری آمریکا در نزاع بین طرفین شده بود، محکوم کرد!

بر اساس گزارش وبگاه «الفجر»، دانون در نامه اعتراضی خود به «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل نوشت: سخنان نژادپرستانه محمود عباس شبیه به اظهارات صادر شده از بدترین نظام‌های قرن گذشته است.

 دانون افزود: در بین ادعاهای موهوم علیه دولت اسرائیل، تکرار این دروغ بود که ایجاد دولتی برای ملت یهود در وطن تاریخی اش، یک پروژه استعماری است و ربطی به یهودیت ندارد. همچنین این صحبت عباس مبنی بر اینکه اروپا در راستای منافع خود،یهودیان را از قاره پیر به خاورمیانه فرستاده، محکوم است.

 نماینده رژیم صهیونیستی در ادامه ابراز تأسف کرد و گفت عباس بار دیگر طرح‌های جدی مطرح شده از سوی اسرائیل و آمریکا که به گفت‌وگو می‌خواند ، نادیده گرفت و باید اظهارات وی محکوم شود.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : به‌زودی سلاح‌ها را از کُردهای سوری پس می‌گیریم

مححود عباس این اظهارات را در بیشت و هشتمین نشست شورای مرکزی ساف در رام‌الله اعلام کرد. این نشست طی ۲ روز گذشته (یکشنبه و دوشنبه) برگزار شد.

انتهای پیام/ 


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی پارس

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :