به گزارش گروه بین الملل شمس آباد، شیخ بشیر عادل طاها مدیر موسسه پیروان ولایت در اقلیم کردستان عراق در گفتگو با خبرنگار شمس آباد با توجه به سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) گفت: شخصیتی که به اقرار و اعتراف بسیاری از اندیشمندان، تاریخ نویسان، علماء و بزرگان جهانی نمونه آن در قرن بیستم و حتی در چند قرن پیش از آن وجود نداشته است، امام خمینی (ره) بوده است، امام خمینی (ره) شخصیت همیشه جاویدان تاریخ است.

وی افزود: امام خمینی (ره) شخصیتی بودند که به صورت همه جانبه و تنها با اتکاء به ایمان خود و مردم توانستند با استکبار جهانی مبارزه و یکی از رژیم های دست نشانده آن را در منطقه از بین ببرند، البته این انقلاب اسلامی در ایران تنها مختص این کشور نبوده و چراغ هدایتی برای دیگر انقلاب های مردمی در سطح منطقه و جهان شده است.

شیخ بشیر عادل گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران با انقلاب عظیم مردمی توانست نقشه های شوم و توطئه استکبار جهانی را برای منطقه و جهان اسلام از بین ببرد و مردم را به چنان درجه ای از هوشیاری رساند که پیش از آن سابقه نداشته است مردم اینگونه با برنامه ها و سیاست های غرب به بیزاری بپردازند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - یک اتفاق کم سابقه در استقلال +جدول

مدیر موسسه پیروان ولایت در اقلیم کردستان عراق تاکید کرد: نقش امام خامنه ای هم در تداوم راه امام خمینی (ره) و مسیر انقلاب اسلامی قابل تحسین است و مسلمانان به وجود چنین رهبری افتخار می کنند.

وی گفت: شرایط زمانی و هدایت انقلاب در میان انبوه مشکلات و توطئه های پی در پی آمریکا و دیگر دشمنان، رهبری حکیمانه و مدبرانه امام خامنه ای را برای جهانیان بیشتر ثابت کرده است و با وجود رهبری ایشان، پیروزی از آن ایران و مسلمانان خواهد بود.

این روحانی کرد شیعه در خصوص دشمنی و بیزاری رژیم آل سعود با انقلاب اسلامی ایران گفت: عربستان سعودی و کشورهایی که در مسیر سیاست های آن گام برمی دارند به عنوان وابستگان استکبار جهانی شهرت یافته اند و امروزه پایگاهی در میان جامعه اسلامی ندارند. این کشورها دارای وصیت مستقلی از خود نبوده و مجری و گوش به فرمان اربابان خود در غرب هستند و هر آنچه را که ترامپ و گذشتگان وی امر کرده اند در منطقه اجرایی کرده اند.

شیخ بشیر عادل در ادامه تصریح کرد: شماری از کشورهای عربی به ویژه جبهه آل سعود، عزت و کرامت خود را از دست داده و باقی سلطه خود را در وابستگی تمام به آمریکا و غرب تعریف کرده اند و از روی ناچاری و عدم استقلال به بیزاری با انقلاب اسلامی و جریانهای دیگر اصیل اسلامی به ویژه در مسئله فلسطین پرداخته اند.

وی با توجه به در پیش بودن روز جهانی قدس و لزوم شرکت مسلمانان در راهپیمایی پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین گفت: شرایط امسال جهت برگزاری روز جهانی قدس با توجه به اتفاقات و رخدادهای آن، متفاوت است، در نتیجه همان ضعف و وابستگی شماری از کشورهای عربی اسلامی، رئیس جمهوری آمریکا تصمیم انتقال سفارتخانه این کشور به قدس شریف را عملی کرد و رژیم صهیونیستی هم با گستاخی بیشتری به کشتار فلسطینی ها به ویژه در راهپیمایی حق بازگشت پرداخته است. در چنین شرایطی است که تصمیم تاریخی امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی دفاع از حقوق فلسطین می تواند همه نگاهها را متوجه مظلومیت مردم فلسطین کرده و قوت قلبی برای ادامه مسیر آنها در مبارزه مشروع با رژیم منفور  صهیونیستی باشد و ان شاءالله فلسطین به آغوش صاحبان اصلی آن باز خواهد گشت.

مدیر موسسه پیروان ولایت در اقلیم کردستان عراق در پاسخ به سوالی در خصوص چرایی دشمنی آمریکا با گروههای مقاومت اظهار داشت: شعار استکبار جهانی این است که هر آن که در مقابل سیاست های پلید آنها مقاومت و مبارزه کند با اتهام هایی همچون تروریست و القاب و اشکال گوناگونی روبرو می شود و امروز می بینیم که با فشار و مانع در پی تاثیرگذاری بر جریان مقاومت در منطقه هستند که با توکل به خدا این بار هم راه به جایی نخواهند برد.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : شمس آباد - بالاترین میزان اجاره بهای جهان در ایران

شیخ بشیر عادل خاطر نشان کرد: آمریکا در حالی جبهه مقاومت را آماج فشار و مانع های خود قرار داده و به بیزاری با انقلاب های مردمی می پردازد که چشم خود را به روی دیکتاتوری سران عرب بسته و سیاست دوگانه ای را از خود به نمایش گذاشته است، آنها از رژیم هایی در منطقه پشتیبانی می کنند که تاکنون انتخاباتی را در کشورهای خود بر اساس معیارهای جهانی و رای مردم تجربه نکرده اند اما روزی فرا خواهد رسید که آمریکا به آنها هم خیانت کند زیرا برنامه استکبار جهانی همان است که امام خمینی (ره) از آن به عنوان شیطان بزرگ یاد کرده اند.

انتهای پیام/.

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :