به گزارش گروه بین‌الملل شمس آباد، مجموعه تصاویری از شهرک‌نشینان صهیونیست در مرز نوار غزه منتشر شده که نشان می‌دهد آنها با بالا رفتن از برج‌های دیدبانی مشغول تماشای تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی به سمت تظاهرات‌کنندگان فلسطینی هستند و به این صحنه‌ها می‌خندند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، برخی از این تصاویر را «نیر دفوری» خبرنگار کانال ۲ رژیم صهیونیستی منتشر کرده و نوشته است: «بهترین نمایش در شهرک ناحل عوز، شهرک‌نشینان روی سکوها».

شهرک‌نشینان صهیونیست در حالی با لذت این صحنه‌های را تماشا می‌کنند که تاکنون در پی برگزاری راهپیمایی بازگشت در سه جمعه متوالی، بیش از ۳۰ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند و نزدیک به ۴ هزار نفر دیگر زخمی شده‌اند.

همچنین نظامیان رژیم صهیونیستی از گازی ناشناس علیه تظاهرات‌کنندگان استفاده می‌کنند که منجر به تشنج شدید به علاوه حالات بیهوشی می‌شود.

راهپیمایی بازگشت از ۳۰ مارس (همزمان با روز زمین) در مرز نوار غزه آغاز شد و قرار است تا ماه می ادامه پیدا کند؛ نظامیان صهیونیست در حالی به سمت فلسطینی‌ها شلیک می‌کنند که آنها از ابتدا اعلام کرده‌اند این راهپیمایی مسالمت‌آمیز است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - آقای مدیری این سؤال اصلاً خوب نیست!

انتهای پیام/ص


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی پارس


 

این خبر را به اشتراک بگذارید :