به گزارش گروه بین‌المللی شمس آباد، علمای بحرین در بیانیه‌ خود با اشاره به وخیم شدن وضعیت جسمانی آیت‌الله عیسی قاسم، تأکید کردند که سکوت در این خصوص جایز نیست، قدرت حاکمه باید اقامت اجباری و محاصره ظالمانه ایشان را فورا متوقف نموده و بشکند.

همزمان گروههایی از جوانان بحرینی با انتشار فراخوانی از مردم خواسته‌اند که امشب پس از نماز مغرب و عشاء به سوی خانه آیت‌الله عیسی قاسم حرکت کنند تا محاصره نظامیان بر منزل آیت‌الله شکسته شود.

علمای بحرینی تأکید کرده‌اند که رژیم بحرین اصرار بر به قتل رساندن آیت‌الله عیسی قاسم دارد و به همین دلیل مردم باید برای شکستن محاصره نظامی بر خانه آیت‌الله اقدام فوری کنند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

                                           بسم الله الرحمن الرحیم

حیات مرجعیت دینی و رهبر ملی حضرت آیت‌الله عیسی قاسم (ارواحنا فداه) وارد وضعیت بشدت نگران کننده‌ای شده است، به نحوی که سکوت در این خصوص جایز نیست، قدرت حاکمه باید اقامت اجباری و محاصره ظالمانه ایشان را فورا متوقف نموده و بشکند.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : بشار اسد از مرحله «اعلام خطر دادن» وارد مرحله «اجرا» شده است

از امروز به بعد معنای هر گونه تاخیری در شکستن این محاصره در نزد ملت تنها این خواهد بود که نظام و رأس آن نیت و اصرار بر قتل شیخ در منزلش را دارند و هیچ معنای دیگری بجز این نخواهد داشت.

حیات این مرد ربانی که تمام عمر شریف خود را وقف خدمت به اسلام نموده است، به همان ارزش و گرانبهایی خود اسلام است که در راه آن جان‌ها، اهل و فرزندان ما ارزانند و هر آنچه داریم در راه پشتیبانی و حفاظت از آن فدا می‌کنیم.

محاصره دین مردم، رهبران و شخصیت‌ها و جوانان و زنان آنها، بازداشت‌ها و هجوم به منازل، تلفیق قضایا و متهم نمودن نیروهای معارضه سیاسی و در آخرین مورد کشاندن نام امین ملت «شیخ علی سلمان» به تسویه حساب‌های قبیله‌ای خلیجی (کشمکش با قطر) ، که کلا ملت از آن بدور بود و در آن هیچ نقشی ندارد، همه و همه‌ی اینها بیهوده و شکست خورده‌اند، اینها ملت را از حرکت ، ادامه‌ی مسیر و مطالبه حقوقش باز نخواهد داشت.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شبکه انتقال فاضلاب بزرگترین دغدغه شهر هفشجان

اکنون ما در کنار بصدا در آوردن زنگ های خطر، از ملت شریف می‌خواهیم که هدایت امور را بدست گیرند، همانطور تا کنون در پرتگاه‌ها وسختی‌ها و هر زمانیکه تکلیف دینی یا ملی حکم کرده به صحنه آمده‌اند.

از تمامی مردان و زنان و کودک و جوان می‌خواهیم شب جمعه‌ی پیش رو (۳۰ نوامبر، ۹ آذر) در تظاهرات‌های مسالمت‌آمیز در تمامی مناطق بحرین به خیابانها بریزند و برای یاری رساندن خود را آماده سازند، قیامی همگانی و از سر غیرت نسبت به سلامت وطن و فقیه و رهبرشان، همچنین قیامی برای اعتراض به بالاگرفتن موج سرکوب و بازداشتها، و در اعتراض به بازکردن پای کشور در کشمکش ها و تسویه حساب‌های منطقه‌ای.

کشور بیش از این توان تحمل ندارد، (به مرز انفجار رسیده است)، اگر چاره‌ای اندیشیده نشود انفجار قریب الوقوع است. مسئولیت شرعی و ملی همگان است که قبل از وقوع فاجعه و رخ دادن آنچه عاقبتش ناخوشایند است در این خصوص اقدام و حرکت کنند.

ولا حول ولا قوه إلا بالله العلی العظیم

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : حتی یک گلوله از ایران نگرفته‌ایم؛ حوثی‌ها کودتاچی نیستند

انتهای پیام/ص

این خبر را به اشتراک بگذارید :