به گزارش خبرنگار شمس آباد در تاشکند، رئیس جمهور ازبکستان در پیام تبریک سال نو میلادی به مردم این کشور گفت: سال ۲۰۱۸ میلادی برای توسعه ازبک‌ها نقطه عطفی خواهد بود و وظایف اصلی دولت در سال آینده افزایش کیفیت زندگی مردم و تحکیم فضای صلح و ثبات در کشور می‌باشد.

رئیس جمهور ازبکستان اظهار داشت: در اثر فعالیت مردم سال ۲۰۱۷ میلادی با وجود برخی مشکلات و سختی‌ها برای کشور در عرصه‌های بین‌المللی موفقیت‌هایی داشت.

میرضیایف ادامه داد: سال ۲۰۱۷ میلادی در فعالیت سیاست خارجی ازبکستان به خصوص در روابط با کشورهای همسایه بسیار پربار و ثمربخش بود.

وی افزود: ما سال ۲۰۱۸ میلادی‌ را در ازبکستان سال «پشتیبانی از کارآفرینی فعال و فن‌آوری‌ها» نام‌گذاری کردیم، قطعا سال ۲۰۱۸ میلادی در توسعه ازبکستان نقطه عطفی خواهد بود.

رئیس جمهور ازبکستان گفت: در سال نو افزایش بیش از پیش کیفیت زندگی مردم، درآمدهای واقعی تمام اقشار جمعیت برای ما از اهمیت مهمی برخوردار است.

وی ادامه داد: در سال جدید تحکیم فضای صلح و ثبات، توافق و سازگاری بین ملت‌ها برای ما وظیفه مهمی باقی خواهد ماند و به توسعه روابط با هم‌وطنان خود در خارج از کشور نیز توجه خاصی خواهیم کرد.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : شمس آباد - سیف: مردم ایران زیاد سفر خارجی می‎روند

رئیس جمهور ازبکستان در پایان به مردم این کشور آغاز سال جدید میلادی را تبریک گفت و برای آنان سلامت، صلح و رفاه آرزو کرد.

انتهای پیام/ح

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :