به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل شمس آباد، در ادامه اظهارنظرهای آمریکایی‌ها درباره مواضع داخلی و خارجی رئیس‌جمهور این کشور، یک سناتور ارشد کنگره از مواضع دونالد ترامپ در قبال ایران دفاع کرد.

«لیندسی گراهام» سناتور ارشد جمهوریخواه در مصاحبه با شبکه سی‌ان‌ان، ضمن انتقاد از برخی موضع دونالد ترامپ در قبال موضوع مهاجرت، درباره مواضع او درباره ایران صحبت کرد.

مجری از سناتور ایالت کارولینای جنوبی درباره روابط او با رئیس‌جمهور آمریکا، بازی گلف آنها با هم و دلیل نزدیکی وی با ترامپ سوال کرد.

گراهام گفت: «او رئیس‌جمهور است و قرار است تصمیمات بسیار سختی درباره کره شمالی و ایران بگیرد. همه روسای جمهور قبلی در موضوع کره شمالی، او را در وضعیت بدی قرار دادند».

قانونگذار ارشد آمریکایی ادامه داد: «او در موضوع ایران، غریزه و فهم درستی دارد. او نه فقط به شرکت من، بلکه به شرکت افراد بسیاری نیاز دارد. او در حال سعی برای مرمت یک سیستم سیاسی ورشکسته است».

سناتور کارولینای جنوبی افزود: «من تا آنجایی که توانستم با رئیس‌جمهور اوباما کار کردم. من رئیس‌جمهور(ترامپ) را دوست دارم. بازی گلف با او را دوست دارم. همیشه با او اتفاق نظر ندارم. من به این واقعیت که او در انتخابات پیروز و صاحب این منصب شد، احترام می‌گذارم. می‌خواهم به او شرکت کنم تا به مردم کارولینای جنوبی و کل کشور شرکت کنم. ما همه باید خواستار موفقیت او شویم».

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : بی‌ثباتی در مدیریت سازمان تامین اجتماعی مشهود است/ تغییر ۶ مدیر در شستا طی ۴ سال اخیر

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی پارس

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :