به گزارش گروه بین‌الملل شمس آباد، مستندات تخلف حقوق کودکان فلسطینی بوسیله رژیم صهیونیستی هر روز از خلال عکس‌ها و ویدئوهای گرفته شده در مناطق مختلف فلسطین، در حال بیشتر شدن است.

پس از آنکه در آذرماه امسال (۱۳۹۶) عکس «محمد فوزی الجنیدی» ۱۶ ساله در حالی دست و چشم بسته بود و بوسیله ۲۳ نظامی اسرائیلی احاطه شده بود، در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های به صورت گسترده بازنشر شد؛ امروز (شنبه) عکس یک نوجوان فلسطینی دیگر(نام وی اعلام نشده) که در الخلیل بوسیله چندن نظامی کاملا مسلح بازداشت شده در رسانه‌ها منتشر شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، ویدئویی هم از بازداشت یک کودک فلسطینی دیگر «عبد الله بدیع الدویک» که فقط ۱۲ سال دارد، منتشر شده است.

این کودک در یکی از ایست‌های بازرسی منتهی به حرم ابراهیمی در الخلیل بازداشت شده است؛ «بدیع الدویک» پدر این کودک گفته عبدالله تنها به این دلیل که از تعرضات نظامیان صهیونیست در یک راهپیمایی مسالمت‌آمیز عکس گرفته برای چندین ساعت در بازداشت بوده است و این فیلم (لحظه بازداشت) کمترین سند موثق برای تعرض‌های اسرائیلی است.

پیشنهاد ویژه :   اجتماعی : سعی برای کاهش حاشیه‌نشینی و کودکان کار و خیابانی در سال ۹۷ - اخبار شمس آباد

 

امروز تصویری هم از نوجوان فلسطینی بازداشت شده در روستای «بیتا» در نزدیکی نابلس منتشر شده که علیرغم بازداشت، لبخند می‌زند و علامت پیروزی نشان می‌دهد.

امروز فیلمی هم از بازداشت پنج نوجوان فلسطینی بوسیله نظامیان صهیونیست دست‌به دست می شود.

هم‌اکنون حدود هفت هزار فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی محبوس هستند که دستکم ۵۰۰ نفر آنها کودک هستند.

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی پارس

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :